Mindshare realizuje kampanię wprowadzającą najnowszego depilatora Rowenta – Portal PR - 24PR
Mindshare realizuje kampanię wprowadzającą najnowszego depilatora Rowenta

18.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Depilator Fresh Extreme Total 3w1 to najnowszy produkt marki Rowenta z grupy premium. Wyróżniają go: wyjątkowy system redukcji bólu w postaci wzmocnionego nadmuchu zimnego powietrza (Air Puls Technology), ergonomiczny kształt oraz nowoczesne, eleganckie wzornictwo i wykończenie nawiązujące stylistyką do biżuterii.

Depilator ma 3 wymienne głowice – depilującą, trymującą i golącą. Posiada również nasadki do depilacji miejsc wrażliwych i do mikropeelingu. W linii Fresh Extreme dostępne są 3 modele depilatorów.
Kampania wprowadzająca rozpoczęła sie na początku maja w Internecie. Przy współpracy z portalem Gazeta.pl został stworzony serwis, na którym można obejrzeć spot reklamowy, prezentację produktu, zasięgnąć opinii ekspertów oraz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są depilatory Fresh Extreme Total 3w1. Aktywność w Internecie obejmuje również kampanię zasięgową oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEM).

Kolejne odsłony kampanii obejmą emisję spotów 20″ w telewizyjnych stacjach ogólnopolskich i kobiecych, kobiece magazyny lifestylowe oraz sieć nośników Look.tv w 400 salonach fryzjerskich w Polsce, w których emitowane będą spoty Rowenta.

Adresatkami kampanii są kobiety, prowadzące aktywny lecz zdrowy tryb życia, wymagające względem siebie i otoczenia. Działania będą kontynuowane do końca lipca 2009.
Produkcję spotów i layouty prasowe przygotowała agencja Publicis, za kreacje w Internecie odpowiada Gazeta.pl. Media zaplanował i kupił dom mediowy Mindshare Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.