Money Expert SA z Głównym Analitykiem – Portal PR - 24PR
Money Expert SA z Głównym Analitykiem

19.05.2009 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: infopr

Marek Nienałtowski objął funkcję Głównego Analityka Money Expert SA. Utworzenie nowego stanowiska w strukturach firmy stanowi jeden z elementów strategii komunikacyjnej konsekwentnie prowadzonej od kilku lat we współpracy z agencją Ad Publica.

Marek Nienałtowski związany jest z rynkiem finansowym od ponad 10 lat. Swoją karierę rozpoczął w 1998 r. w BIG Banku Gdańskim (obecnie Bank Millennium), gdzie do 2000 r. zajmował się obsługą kredytów inwestycyjnych. W kolejnych latach, jako główny ekonomista, główny analityk oraz szef działu analiz zajmował się przede wszystkim oceną rynków finansowych i produktów inwestycyjno-kredytowych. Ponadto brał aktywny udział w pracach produktowych i doradczych zarówno w domach maklerskich (TMS Brokers i Secus Asset Management), jak i innych instytucjach finansowych (m.in. Goldenegg i Palladia Capital Markets).

„Lubię wyzwania i nowe projekty. Moją ambicją jest nieustanne poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Tylko praca w dynamicznie i nowocześnie zarządzanym środowisku może spełnić te wymagania. Wybór Money Expert był zatem oczywistą konsekwencją moich oczekiwań oraz rzetelnej oceny rynku. Jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa finansowego w Polsce Money Expert ma ambitne i długoterminowe plany na przyszłość, co stanowi dla mnie gwarancję atrakcyjnego rozwoju zawodowego”. – mówi Marek Nienałtowski, który rozpoczął współpracę z firmą na początku maja tego roku.
***
Money Expert SA jest profesjonalną i niezależną firmą doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach kredytowych
i inwestycyjnych. Współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, w tym z największymi polskimi bankami, dzięki czemu zapewnia swoim klientom najkorzystniejszą ofertę kredytową. Firma powstała w lutym 2005 roku, a cztery miesiące później rozpoczęła działalność operacyjną. Prezesem Zarządu Money Expert SA jest Piotr Junak, finansista z wieloletnim doświadczeniem.
Obecnie Money Expert SA w Polsce posiada 12 oddziałów: w Lublinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, we Wrocławiu oraz w Gdańsku. Wkrótce otwarte zostaną kolejne placówki w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Trójmieście.
Usługi doradztwa finansowego Money Expert SA promuje również poza granicami kraju – w Irlandii, gdzie w Dublinie od listopada 2007 roku funkcjonuje jego placówka.

Biuro Prasowe Money Expert SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.