Netia wspiera nowe społeczności internetowe – Portal PR - 24PR
Netia wspiera nowe społeczności internetowe

28.05.2009 Kategoria: Konkursy, Telekomunikacja. Autor: ipis

Netia SA jest głównym sponsorem konkursu Nowa Społeczność Roku – inicjatywy, mającej na celu wyłonienie najciekawszych i najbardziej kreatywnych społeczności internetowych.

Netia już po raz kolejny angażuje się w działania wspierające świadome korzystanie z internetu. Konkurs na Nową Społeczność Roku został przez firmę uznany za szczególnie interesujący, ze względu na to, iż wspiera pomysły mądre i wartościowe, nie skupiając się tylko na liczbie użytkowników danej społeczności.

„Netia chce dawać internautom nie tylko szeroko pojętą „wolność wyboru”, ale również mądre możliwości wyboru. Dzięki konkursowi na Nową Społeczność Roku szersza publiczność będzie mogła się zapoznać z naprawdę wyjątkowymi pomysłami.” – powiedziała Małgorzata Babik, Rzecznik Prasowy firmy Netia SA, a zarazem juror w konkursie – „Ponadto, społeczności to już nie tylko zabawa ale również przyszłość aktywności ludzi w internecie , więc warto już dziś wesprzeć najbardziej wartościowe inicjatywy.”

Konkurs Nowa Społeczność Roku
jest organizowany przez Neuron APR – warszawską agencję public relations oraz firmę Mixxt – twórcę technologii własnych serwisów społecznościowych mixxt.pl. Jego celem jest wyłonienie i  nagrodzenie najciekawszych, najbardziej kreatywnych i najdynamiczniej rozwijających się społeczności utworzonych w serwisie mixxt.pl.

W jury, oprócz Małgorzaty Babik z Netii zasiądą m.in. sławny podróżnik i reporter Jacek Pałkiewicz, zastępczyni redaktor naczelnej polskiej edycji miesięcznika Elle, Monika Stukonis, zdobywca Paszportu Polityki, pisarz i reżyser Sławomir Shuty oraz jeden z czołowych polskich blogerów, Maciej Budzich (mediafun).

Społeczność Roku wybierana będzie przez jury w 5 kategoriach: praca (wszelkie społeczności zawodowe), edukacja (społeczności studenckie, uczniowskie i naukowe), sprawy publiczne (serwisy poświęcone ważnym problemom społecznym, politycznym czy ekologicznym), rodzina i dom (społeczności skupione na sprawach rodzin i prowadzenia domu, pasje (społeczności poświęcone pasjom, zainteresowaniom, sportowi i hobbies).

Pierwszy etap konkursu – zgłaszanie społeczności – trwa od 25 maja do 25 sierpnia 2009 r.
Więcej na www.spolecznoscroku.pl

źródło: Netia SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.