Nowe otwarcie w marce Chevrolet – Portal PR - 24PR
Nowe otwarcie w marce Chevrolet

09.05.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Nowe otwarcie – tak tytułujemy premierę Chevroleta Cruze. Dlaczego? Bo Chevrolet tym modelem zrywa z polityką oferowania „maksymalnie dużo za minimalną cenę”. W Cruzie mamy nowoczesne silniki benzynowe i diesla i doskonałe materiały we wnętrzu. Do tego design. I sporo wyposażenia w standardzie.

– Pokładam w Cruzie nadzieje – mówi Joanna Dworakowska, szefowa salonu Chevrolet Dixi-Car w Radomiu. – Ten model pod wieloma względami przewyższa kompakty marek obecnych w Polsce od lat. Doskonałe, ekonomiczne silniki (benzynowe 1.6 112 KM, 1.8 140 KM) i diesla (2.0 150 KM i 125 KM), mnóstwo miejsca w środku, no i wygląd. Podziwiam deskę rozdzielczą rodem z Chevroleta Corvette – zachwala Dworakowska.

Cruze może oznaczać koniec bolączki marki Chevrolet w Polsce – skumulowania sprzedaży w pierwszych miesiącach roku. – Rekordowe były tradycyjnie w salonach Chevroleta styczeń i luty, kiedy Chevroleta z poprzedniego rocznika można było kupić już za dwadzieścia klika tysięcy złotych – mówi Krzysztof Chołuj, pracownik salonu Dixi-Car Radom. – Cruze powinien sprzedawać się dobrze przez cały rok, bo to model dla bardziej wymagających klientów, którzy cenie nie przyznają aż takiej wagi.

15-17 maja Chevrolet Cruze będzie miał premierę w polskich salonach. W Dixi-Car zaplanowano m.in. konkurs, w którym do wygrania jest weekend z Cruzem. Do tego pyszne domowe ciasta. Już od chwili premiery na klientów czekają promocyjne kredyty 50/50 i ratalny 3,99%. Ceny Cruze’a rozpoczynają się od 49 990 zł. A na pierwszych kupujących czeka niespodzianka.
——————–
Dixi-Car – autoryzowany dystrybutor Opla i Chevroleta. Firma prowadzi salony Opla w Raszynie k. Warszawy i w Radomiu oraz salon Chevroleta w Radomiu. Ma autoryzację na samochody dostawcze Opla.

Firma świadczy pełną obsługę finansową przy zakupie pojazdu, prowadzi autoryzowany serwis mechaniczny i blacharski, sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Sprzedaż i odkup samochodów używanych i wypożyczalnia uzupełniają portfel firmy.

Dixi-Car był drugim pod względem liczby sprzedanych samochodów dystrybutorem Opla w Polsce w 2008 roku.

Źródło: Dixi-Car SA
www.dixi-car.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.