Nowe serwisy DAF DBK – Portal PR - 24PR
Nowe serwisy DAF DBK

21.05.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Firma DBK, autoryzowany dealer DAF Trucks Polska, otworzyła dwie nowe stacje serwisowe w Koszalinie i Szczecinie.

Wiosną rozpoczął działalność szósty już autoryzowany serwis DAF firmy DBK w Koszalinie. Obiekt serwisowy usytuowany jest na powierzchni działki 26 000 m2 w miejscowości Kretomino, koło Koszalina i znajduje się przy drodze krajowej numer 11, przy trasie wylotowej z Koszalina na Szczecinek, Bydgoszcz i Piłę.

Warsztat posiada cztery w pełni wyposażone stanowiska obsługowo-naprawcze oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Zajmuje 600 m2. W najbliższej przyszłości serwis DAF będzie świadczył również usługi w zakresie legalizacji tachografów oraz montażu Toll Collect. Wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych o powierzchni 300m2.
Warsztat, jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów.

Każdy klient oczekujący na naprawę swojego samochodu może odpocząć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu dla kierowców oraz odświeżyć się w specjalnie dla nich przygotowanym miejscu z prysznicem.
Adres:
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino (+54° 9′ 17.00″, +16°13′ 52.00″)

Drugi nowy serwis DAF to szczeciński oddział DBK, przeniesiony do całkowicie nowego obiektu w Radziszewie. W nowym budynku znajduje się stacja serwisowo diagnostyczna samochodów ciężarowych z zapleczem biurowo socjalnym i magazynem części. Obiekt powstał na działce o łącznej powierzchni 38 380m2. Powierzchnia zabudowy wynosi 4405m2, z czego 2300 m2 zajmuje warsztat.

Podobnie jak serwis w Koszalinie budynek wyposażony jest we wszystkie urządzenia, niezbędne do obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i dostawczych oraz ich diagnostyki. Serwis samochodów ciężarowych stanowi oddzielną bryłę z siedmioma stanowiskami naprawczymi i jednym diagnostycznym. Znajduje się tu również myjnia i lakiernia, stanowisko do napraw blacharskich, urządzenie do prostowania ram i kabin, profesjonalny serwis ogumienia, centralny system dystrybucji olejów wraz z monitoringiem oraz hydrauliczne podnośniki podpodłogowe.

W oddzielnej bryle zaprojektowano serwis mniejszych pojazdów dostawczych z 5 stanowiskami naprawczymi, jednym diagnostycznym. W obiekcie jest również salon sprzedaży samochodów użytkowych VW.
Adres:
DBK SP. z o.o., ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
(+53° 19′ 9.00″, +14° 32′ 6.00″)
DBK Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów ciężarowych marki DAF na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego. Punkty serwisowe DBK znajdują się w Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie i Koszalinie. Wszystkie posiadają autoryzację serwisową DAF oraz magazyny części zamiennych. Firma DBK jest najdłużej działającym dealerem DAF w Polsce i stanowi część międzynarodowej grupy dealerskiej LENGO Group z lokalizacjami w Polsce i Holandii. DBK świadczy usługi sprzedaży nowych pojazdów marki DAF, używanych pojazdów ciężarowych wszystkich marek, przyczep i naczep. Ponadto prowadzi kompleksową opiekę serwisową nad pojazdami marki DAF oraz innych marek w ramach programu TRP All Makes, sprzedaż części i akcesoriów do samochodów ciężarowych, przyczep i naczep.
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.