PLEON laureatem trzech nagród SABRE – Portal PR - 24PR
PLEON laureatem trzech nagród SABRE

29.05.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

PLEON otrzymał aż trzy wyróżnienia podczas tegorocznej ceremonii wręczenia prestiżowych nagród SABRE w Sztokholmie.

Specjalną, indywidualną nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie public relations (Outstanding Individual Award) otrzymał Senior Partner PLEON, profesor Joachim Klewes.
Pozostałe dwie nagrody, PLEON zdobył w kategoriach: Best Use of Research and Evaluation (wyróżnienie za zastosowanie nowoczesnego narzędzia pomiarowego PLEON Performedia) oraz Executive Leadership (nagroda za projekt przeprowadzony wspólnie z firmą Siemens AG).

„Kiedy powstawał PLEON, naszym podstawowym celem było stworzenie najlepszej firmy doradczej w zakresie komunikowania w Europie. Nagrody, które otrzymaliśmy pokazują, że nasze cele są zasadne i możliwe do zrealizowania, a nasza praca jest doceniana” – powiedział Timo Sieg, CEO Europe firmy PLEON.

PLEON to największa europejska firma doradcza w zakresie komunikowania przedsiębiorstw, organizacji społecznych oraz instytucji publicznych na całym świecie. Agencja posiada 42 biura działające pod marką PLEON na 26 rynkach (Europa, Bliski Wschód, Afryka), które zatrudniają ponad 1450 osób. Holmes Report w 2008 roku ogłosił firmę PLEON „Europejską firmą konsultingową roku”.
www.pleon.pl,

www.pleon.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.