Ruszyła nowa promocja firmy Sharp. – Portal PR - 24PR
Ruszyła nowa promocja firmy Sharp.

12.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

1. maja ruszyła wiosenna promocja Sharp – kupując chłodziarko-zamrażarkę z serii W-French otrzymamy 20-calowy telewizor Sharp AQUOS za jedyne 99 zł.

Sharp na najwyższej półce swojej oferty produktów AGD sytuuje chłodziarko – zamrażarki z serii W-French. Dlaczego? Łączą one w sobie nie tylko szereg praktycznych rozwiązań dla użytkowników, pozwalają na oszczędność energii, ale także są wyrazem designu i klasy.

Duża pojemność oraz wyjątkowe funkcje sprawiają, że chłodziarko-zamrażarki z serii W-French są po prostu „rodzinne”. Brak ścianki dzielącej komorę lodówki umożliwia swobodne dysponowanie jej przestrzenią. Lodówki wyposażone są m.in. w system chłodzenia Advanced Hybrid Cooling, który ogranicza wysuszanie żywności, podwójny pochłaniacz zapachów Honeycomb oraz system PlasmaclusterTM, który spowalnia rozwój bakterii i pleśni. Każda z chłodziarko-zamrażarek posiada także kostkarkę do ekspresowego robienia lodu.

Urządzenia te reprezentują klasę energetyczną A+, która gwarantuje niskie zużycie energii. Ich zaletą jest także wyposażenie w „program wakacyjny”, który ogranicza zużycie energii podczas nieobecności domowników.

Serię W-French charakteryzuje bardzo elegancki, stylowy design. Dzięki niemu modele te mogą stanowić wyposażenie zarówno kuchni, jak i salonu.

Ich szykowna kreacja uszlachetni każde wnętrze…

Od 1 maja do 31 lipca 2009 r., wszyscy kupujący chłodziarko-zamrażarkę z serii W-French w autoryzowanych salonach sprzedaży mają możliwość zakupu telewizora Sharp AQUOS, model LC-20S5EWH/GY, w cenie 99 PLN.

Promocją objęte są modele: SJ-F73PEBE, SJ-F73PESL, SJ-F78PEBE, SJ-F78PESL, SJ-F74PSSL, SJ-F79PSSL oraz najnowsze: SJ-F750SPBK, SJ-F800SPBK.

Szczegółowe informacje i regulamin promocji oraz lista placówek handlowych objętych promocją na stronie internetowej:

www.sharp.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.