Soplica – jedna z najstarszych polskich wódek teraz w nowym opakowaniu – Portal PR - 24PR
Soplica – jedna z najstarszych polskich wódek teraz w nowym opakowaniu

29.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Orzechy włoskie, śliwki, goździki i tradycyjny polski miód zamknięte w eleganckiej karafce ze złotymi inskrypcjami chronionej eleganckim, czarnym kartonikiem prezentowym. Prawie wszystko nowe, wszystko poza wyśmienitą recepturą i doskonałym smakiem.

Silnie osadzona w historii marka Soplica zmieniała się wraz ze swoimi konsumentami. Ich oczekiwania doprowadziły do pojawienia się w 2003 roku Soplicy Staropolskiej, łączącej w sobie to, co najlepsze: tradycyjną recepturę i nowoczesne lecz stylowe opakowanie. Już pod koniec maja będzie ją można znaleźć w sklepach w karafce ze szlachetnym złotym nadrukiem, zamkniętej w eleganckim, czarnym kartoniku. Staropolska powstaje z aromatycznych nalewów na orzechy włoskie, śliwki i goździki. W jej recepturze nie mogło też zabraknąć tradycyjnego polskiego miodu. To zarówno doskonały pomysł na prezent, jak i wyśmienity smak zaklęty w eleganckiej karafce, którego nie może zabraknąć w barku żadnego miłośnika wykwintnych trunków.

Producent: BOLS Sp. z o.o. należący do Grupy CEDC

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.