Stark Development zrealizował inwestycję – Portal PR - 24PR
Stark Development zrealizował inwestycję

26.05.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

Stark Development S.A., specjalizujący się w segmencie budowy luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie typu second home, zakończył realizację inwestycji „Wiślany Brzeg” w Ustroniu. Deweloper przekazał apartamenty swoim klientom, którzy korzystają już z malowniczych uroków tej okolicy.

„Wiślany Brzeg” to obiekt dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, położony przy ulicy Turystycznej w Ustroniu. W budynku znajduje się łącznie osiem apartamentów
o podwyższonym standardzie: cztery o powierzchni 44 m2 na parterze, z dodatkowym, specjalnie wydzielonym pomieszczeniem rekreacyjno-sportowym, które ma 54 m2 oraz cztery dwupoziomowe na piętrze z użytkowym poddaszem o powierzchni 100 m2. Standard wykonania inwestycji jest bardzo wysoki, wykonawca użył materiałów najwyższej jakości. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe. Dla tych, którzy chcieliby posiadać apartament w malowniczym Ustroniu jest dobra informacja, zostały ostatnie 100 metrowe lokale z pięknym widokiem na Wisłę i górę Czantorię. Na ostatnie apartamenty deweloper przygotował specjalną promocję cenową 5 tys. zł za m2. Jest to bardzo dobra okazja zarówno mieszkańców Ustronia, jak i dla osób, które właśnie w górach chcą mieć ,,drugi dom”.

Budynek położony jest w malowniczej okolicy, otoczony bujną zielenią, wybudowany na działce o powierzchni 12 arów w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń-Polana. Atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Wisły i widok na panoramę Czantorii. Rzeka stanowi naturalną granicę, wzdłuż której biegnie Euroregionalna Trasa Rowerowa z Wisły, przez Ustroń do Skoczowa. Kameralna zabudowa Wiślanego Brzegu jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju, możliwości różnych form wypoczynku i obcowania z przyrodą. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, do których prowadzą trasy wycieczkowe.

Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta, wyciągów narciarskich, tras turystycznych m.in. na górę Równica. W pobliżu znajduje się 6 kompleksów sanatoryjnych, w których można korzystać z szerokiej gamy zabiegów m.in. kąpieli solankowych. Dogodną komunikację (oprócz samochodu) zapewnia pobliska stacja kolejowa. Ustroń położony jest w bliskim sąsiedztwie takich miast jak: Bielsko-Biała, Wisła, Katowice. Miejsce jest również świetną bazą wypadową do Czech i na Słowację z aquaparkami i popularnymi źródłami termalnymi. Ustroń to niewielkie miasto, w którym można zawsze znaleźć coś dla siebie odpowiedniego bez względu na porę roku.

O firmie:
Podstawowym profilem działalności Stark Development S.A jest sprzedaż i realizacja projektów deweloperskich w sektorze luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Polski południowej. Apartamenty Stark Development powstają z myślą o osobach poszukujących odpoczynku
od miejskiego zgiełku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.