Times Square Public Relations z Marszem dla Życia i Rodziny – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations z Marszem dla Życia i Rodziny

27.05.2009 Kategoria: Agencje PR, Imprezy. Autor: infopr

Krakowska agencja Times Square Public Relations podjęła współpracę z organizatorami Marszu dla Życia i Rodziny oraz Pikniku dla Życia i Rodziny.
Marsz dla Życia i Rodziny, organizowany po raz czwarty, odbędzie się 31 maja w Warszawie pod hasłem: „W kryzysie stawiam na rodzinę”. Jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci. Po przemarszu ulicami Warszawy uczestnicy wezmą udział w Pikniku dla Życia i Rodziny.
Marsz dla Życia i Rodziny jest inicjatywą organizacji pozarządowych: Fundacji Pro oraz Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Do udziału zaproszone są wszystkie osoby i organizacje pozarządowe pozytywnie nastawione do idei praw człowieka.
Agencja Times Square Public Relations będzie odpowiedzialna za działania e-PR oraz internetowy wizerunek Marszu i imprez towarzyszących.
Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.marsz.org

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.