TTI wybrało VanguardPR – Portal PR - 24PR
TTI wybrało VanguardPR

11.05.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Tobacco Trading International, jedna z czołowych firm przemysłu tytoniowego, dołączyła do grona klientów VanguardPR – Grupa Adweb. Agencja odpowiadać będzie za działania wizerunkowe firmy.
Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. wybrało krakowską agencję VanguardPR (http://vanguardpr.pl) do wprowadzenia na rynek swojego nowego produktu Ozona Snuffy. Ta biała tabaka jest nowością w Polsce. Na jej potrzeby stworzona została strategia komunikacyjna marki zakładająca m.in. działania z zakresu media relations, marketingu internetowego oraz marketingu społecznościowego. Dodatkowo Agencji Interaktywnej Adweb, należącej do Grupy Adweb, powierzono kreację strony produktowej Ozona Snuffy oraz gry internetowej.

Firma TTI Poland działa na polskim rynku wysokogatunkowych wyrobów tytoniowych, związanych z nimi akcesoriów i markowych zapalniczek od 1994 roku. Obecnie znajduje się w czołówce firm specjalizujących się w imporcie i dystrybucji produktów tytoniowych oraz komplementarnych do nich. W swojej ofercie posiada tabaki, papierosy aromatyzowane, tytonie papierosowe i fajkowe, akcesoria, cygaretki i cygara. Od roku 2006 na zasadach wyłączności reprezentuje w Polsce firmę Oettinger Imex w zakresie luksusowych, znanych na całym świecie, ręcznie robionych cygar DAVIDOFF.

Współpraca została nawiązana z inicjatywy klienta, który sam zgłosił się do agencji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.