Villa Italia partnerem wystawy torebek vintage – Portal PR - 24PR
Villa Italia partnerem wystawy torebek vintage

21.05.2009 Kategoria: Imprezy. Autor: infopr

19 maja w Teatrze Wielkim miała miejsce niezwykła wystawa damskich torebek z kolekcji Doroty Wróblewskiej, właścicielki domu mody Forget Me Not, a także zbiorów rodziny Sosenko z Krakowa. Marka Villa Italia była jednym z partnerów wydarzenia.

Ze srebra i ze skóry, gobelinowe, koralikowe, żakardowe
– kolekcja torebek vintage pochodzących ze zbiorów Doroty Wróblewskiej i Katarzyny Sosenko wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających. Uwagę zebranych gości przykuła także ekspozycja zastawy porcelanowej marki Villa Italia, umieszczonej w gablocie w jednej z sal wystawowych. W czasie wernisażu odbyła się prezentacja książki autorstwa Doroty Wróblewskiej pt. „Torebki Vintage”, gdzie autorka zebrała materiały na temat zabytkowych torebek vintage z XIX i XX wieku.

Wydarzenie uświetnił także występ Agnieszki Chrzanowskiej, która zachwyciła gości charyzmatycznym wykonaniem premierowych piosenek ze swojej nowej płyty.
Villa Italia była jednym z partnerów wernisażu. „Tak jak torebka jest elementem, który świadczy o charakterze właścicielki, tak piękna porcelana świadczy o charakterze wnętrza naszego mieszkania” – podkreśla Marta Krajewska, przedstawiciel marki Villa Italia. To nie pierwszy mariaż marki z modą. Villa Italia współpracowała z Domem Mody Forget Me Not przy organizacji ekskluzywnego pokazu mody oraz ufundowała upominki dla jury i projektantów podczas jednej z edycji New Look Design.

Jedną z atrakcji wieczoru, jaką przygotowała Villa Italia był konkurs na najciekawszą damską torebkę. Właścicielką najbardziej wyszukanej torebki okazała się Kasia Klich, która w nagrodę otrzymała elegancki upominek od marki Villa Italia.

Wystawa torebek vintage to pierwsza tego typu ekspozycja w Polsce. Blisko dwieście eksponatów pochodzących z różnych części świata będzie można oglądać jeszcze przez miesiąc w Salach Redutowych Teatru Wielkiego.

Triple PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.