Wieczór tytanów – Portal PR - 24PR
Wieczór tytanów

27.05.2009 Kategoria: Sport. Autor: ipis

Manchester United  i FC Barcelona, czyli finał Ligi Mistrzów wymarzony przez kibiców z całego świata. W środowy wieczór zetrą się drużyny symbole. Dzięki zakładom sportowym emocji może być jeszcze więcej!

Już o godz. 20:45 odbędzie się finał Ligi Mistrzów. Zagrają w nim FC Barcelona i Manchester United – dwie najlepsze klubowe drużyny Europy. Spotkają się drużyny, które potrafią grać bardzo efektownie. W swoich składach mają najlepszych piłkarzy na świecie. Oba zespoły są mistrzami  i zdobywcami krajowego pucharu. Koronowane głowy, celbrities i legendy piłki – każdy chce być na Stadio Olimpico w Rzymie na tym najważniejszym spotkaniu w europejskich rozgrywkach.  

Barcelona po raz pierwszy zmierzyła się z Manchesterem w 1984 roku w ramach ćwierćfinału Pucharu Zdobywców Pucharu. W stolicy Katalonii wygrali gospodarze 2:0,  jednak w rewanżu ulegli aż 0:3 i odpadli z rywalizacji. Natomiast ostatni pojedynek odbył się rok temu w półfinale LM.  W pierwszym meczu gole nie padły, w rewanżu kapitalnym strzałem z dystansu Paul Scholes zapewnił finał Czerwonym Diabłom.

Totolotek S.A. tradycyjnie przygotował specjalną ofertę zakładów. Tym razem wskazanie faworyta okazało się wyjątkowo trudne i zwycięstwo obu drużyn typowane jest 1:2.55, a remis 1:3.20. Oprócz typowania zwycięzcy, gracze mają możliwość wybory spośród ponad 80 różnego typu zdarzeń związanych z meczem m.in. dokładnego wyniku, liczby żółtych i czerwonych kartek, ilości bramek i wielu innych.

 
Tomasz Stolarczyk (bukmacher Totolotka):
 
Trudno wskazać w tym meczu faworyta. Oba zespoły mają w swoich składach zawodników, którzy jednym zagraniem mogą przesądzić o losach finału. Nasi gracze w większości typują, że wynik tego spotkania rozstrzygnie się dopiero w dogrywce. W niej według nich lepsi okażą się podopieczni Guardioli (73% typów na zwycięstwo Barcelony i 23% na Manchester)

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.