Wielka przygoda pod okiem ekspertów w Elite Model School – Portal PR - 24PR




Wielka przygoda pod okiem ekspertów w Elite Model School

21.05.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: infopr

Przygoda i ciężka praca – oto co czeka dwadzieścia jeden finalistek konkursu Elite Model Look 2009 podczas Elite Model School w podwarszawskim hotelu Boss. Dziewczęta pod czujnym okiem profesjonalistów będą poznawać tajniki pracy modelki oraz rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności, przygotowując się do Gali Finałowej.

Trzeciego czerwca rozpocznie się kolejny etap wielkiej przygody dla dziewcząt, które odważyły się wziąć udział w konkursie Elite Model Look i zakwalifikowały się do ścisłego finału. Dwadzieścia jeden finalistek z całej Polski spotka się na zgrupowaniu Elite Model School 2009, gdzie będą uczestniczyć w kursie modelingu, prowadzonym przez doświadczonych specjalistów z branży.

Od 3 do 8 czerwca dziewczęta nie tylko będą przygotowywać się do najważniejszego etapu konkursu – Gali Finałowej, ale również zdobędą wiedzę przydatną w pracy modelki, a także w codziennym życiu. Zespół profesjonalistów pomoże im doskonalić naturalne zdolności oraz przekaże wiele cennych umiejętności i wskazówek przydatnych w modelingu, jednocześnie oceniając ich predyspozycje do pracy na wybiegu.

Grzegorz Bloch, znany stylista, związany z polską edycją konkursu od kilku lat, pokaże jak dobierać poszczególne elementy stroju, tak aby podkreślić swoje walory. Iwona Radwan, choreograf Gali Finałowej, będzie prowadzić zajęcia z choreografii oraz nauki chodzenia, dobrej postawy, a także gracji i stylu. Dziewczęta uczestniczyć będą w lekcjach profesjonalnego makijażu i pielęgnacji. Tajniki makijażu zdradzą im specjaliści Elite Make-up, którzy pokażą im m.in. różnice pomiędzy profesjonalnym (scenicznym) makijażem, a naturalnym podkreślaniem swojej urody. Od specjalistów firmy Ekert Nails kandydatki dowiedzą się jak dbać o swoje dłonie i stopy – tak istotny „element” w pracy modelki. Z kolei pielęgnacji i stylizacji włosów dziewczęta uczyć się będą od ekspertów z salonów BERENDOWICZ & KUBLIN (Accademy of hair design).

Dla finalistek będą to niezwykle pracowite dni, od rana do wieczora wypełnione zajęciami oraz spotkaniami m.in. z projektantami, stylistami, dietetykami czy zawodowymi modelkami (m.in. z finalistkami zeszłorocznej edycji Konkursu). Zajęcia zwieńczy profesjonalna sesja zdjęciowa każdej z dziewczyn wykonana przez cenionego fotografa i wykładowcę Akademii Fotografii Marka Dziedzica.

Zeszłoroczna finalistka Natalia Śniegocka tak wspomina „Całe zgrupowanie było niesamowitym przeżyciem. Każdy dzień zaskakiwał czymś nowym, zupełnie innym niż w moim „realnym świecie”. Świetnie się bawiłam podczas sesji, nauki chodzenia a nawet makijażu i wizyty u fryzjera. Mimo tego czasem się denerwowałam jak wypadnę, czy się nie potknę lub czegoś nie pomylę. Najbardziej zapadły mi w pamięć długie zajęcia choreografii. Nauczyłam się prawidłowej postawy i poruszania po wybiegu. Dzięki konkursowi zawarłam również kilka wspaniałych znajomości m.in. z Patrycją i Pauliną Marciniak oraz Izą Szymańską, z którymi zresztą brałam udział w castingach we Wrocławiu i z którymi razem przyjechałam do Warszawy. Bardzo polubiłam również Martę Kapitkowską, z którą wspólnie ćwiczyłyśmy kroki już po zajęciach na hotelowym korytarzu. Na zgrupowaniu poznałam także kilka znanych mi wcześniej z telewizji osób. Szczególnie zapamiętałam Ilonę Felicjańską, która opowiedziała nam o swoich doświadczeniach i udzieliła kilku cennych rad. Również zwyciężczyni z poprzednich lat, Milena Cichecka okazała się bardzo życzliwą, pogodną osobą, która udzielała nam wsparcia”.

Konkurs zakończy ogólnopolski Finał połączony z uroczystą Galą, która odbędzie się 8 czerwca w warszawskim teatrze Roma. Zwyciężczyni polskiej edycji konkursu, będzie reprezentowała nasz kraj w światowych eliminacjach Elite Model Look w Chinach. Laureatka międzynarodowego konkursu podpisze kontrakt z agencją Elite, natomiast pozostałe dziewczęta mają szansę nie tylko przeżyć niezapomnianą przygodę, ale przede wszystkim zostać zauważone przez międzynarodową branżę modelingu.

Inmedia

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.