Wyprawa zaczyna się od ubrania – Portal PR - 24PR
Wyprawa zaczyna się od ubrania

27.05.2009 Kategoria: turystyka. Autor: ipis

Wygoda ubioru liczy się zawsze. Dotyczy zwłaszcza odzieży przylegającej bezpośrednio do ciała. O wszystkich wyruszających na wędrówkę, zadbał Bergson, przygotowując im outdoor’ową koszulkę Eglo Mens.

Dla mężczyzn uprawiających trekking, Bergson proponuje koszulkę z długim rękawem Eglo Mens. Dopasowana do sylwetki ciała pozwala czuć się komfortowo
w każdych warunkach. W zależności od pogody, koszulkę możemy założyć pod polar, jako wewnętrzną część kilkuwarstwowego ubioru lub nosić jako jedyne wierzchnie odzienie. Materiał wykorzystany do stworzenia Eglo Mens, to połączenie odpornej na uszkodzenia, elastycznej i powracającej do właściwego kształtu tkaniny Spandex, dodatkowo splatanej z włóknami poliestrowymi, które niepochłaniają wilgoci. W rezultacie, ubrani jesteśmy w wygodną, nie krępującą ruchów, utrzymującą temperaturę ciała odzież. Koszulka ma zapinaną na zamek ukrytą kieszeń. Dostępna jest w kolorach: black, red, dark blue i lemon.

Koszulka w wersji męskiej, dostępna w sieci sklepów BERGSON w całym kraju.

Yasna Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.