Za wycieczkę w Rainbow Tours zapłacisz po powrocie – Portal PR - 24PR
Za wycieczkę w Rainbow Tours zapłacisz po powrocie

21.05.2009 Kategoria: turystyka. Autor: infopr

Rainbow Tours wraz z Lukas Bankiem wprowadziło dla swoich Klientów możliwość skorzystania z dogodnego kredytu na oferty wycieczkowe lato 2009. Takie rozwiązanie umożliwia turystom spłacenie wybranej wycieczki w ratach, po powrocie. Współpraca między touroperatorem a bankiem minimalizuje także wszelkie formalności, które wiążą się z zaciąganiem kredytu indywidualnie.

Kredyt można wziąć na okres od 3 do 12 miesięcy. Jest on ubezpieczony na wypadek śmierci i całkowitej niezdolności do pracy 0,2% miesięcznie. Oprocentowanie miesięczne kredytu wynosi 1%, a do jego zaciągnięcia wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach.

– Wprowadziliśmy taką opcję na cały katalog lato 2009 licząc się z tym, że obecna sytuacja nie wszystkim Polakom pozwala na skorzystanie z wycieczek w ramach własnych funduszy. W imieniu Klienta załatwiamy wszystkie formalności i podpisujemy umowę z bankiem. Bank pokrywa całość wycieczki i przesyła gotowe druki, które Klient podpisuje. Najczęściej w ciągu kilku minut do maksymalnie 24 godzin weryfikowana jest zdolność Klienta, po czym wystawiona zostaje dla niego umowa – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

Rainbow Tours współpracuje z Lukas Bankiem już od dłuższego czasu także przy programie lojalnościowym. Wszyscy Klienci płacący kartami Furora Lukas Banku otrzymują specjalne rabaty od cen katalogowych. Jest to odpowiednio: 10% na wszystkie wycieczki, 5% na oferty last minute i „masakrę cenową” oraz 2% na first minute.

Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

 Rainbow Tours

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.