„Zaproś znajomych na Pomorze” – rusza konkurs PROT – Portal PR - 24PR
„Zaproś znajomych na Pomorze” – rusza konkurs PROT

19.05.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: infopr

Rozpoczął się wyjątkowy konkurs: „Zaproś znajomych na Pomorze” organizowany przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną. To pierwszy tego typu konkurs organizowany przez polskie regiony. Wychodząc z założenia że nic w promocji nie działa lepiej niż rekomendacja rodziny czy znajomych, postanowiliśmy zwrócić się do mieszkańców Pomorskiego oraz sympatyków tego regionu aby zapraszali swoich znajomych i rodziny do wypoczynku na Pomorzu.

 

Dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody m.in. rejs promem do Szwecji, bilety lotnicze, mnóstwo wejściówek na najciekawsze koncerty (m.in. Globaltica, MTV Gdańsk Dźwiga Muzę), vouchery SPA itp. Nagrody, a jest ich ponad 30, zostały tak dobrane, żeby móc je wykorzystać ze znajomymi np. w rejs do Sztokholmu można wybrać się aż w 5 osób razem z samochodem, a bilety lotnicze na trasach Gdańsk-Kraków czy Gdańsk-Wrocław można wykorzystać startując w dowolnych z tych miast, więc można je przekazać znajomym z południa kraju.

Zasady są proste: należy wysłać jak największą ilość zaproszeń do znajomych za pomocą prostego systemu przygotowanego na www.zaprosznajomych.pl , który jest częścią turystycznego serwisu www.poznaj3miasto.pl . Każdy znajomy otrzyma indywidualnie przygotowane internetowe zaproszenie do przyjazdu na Pomorze wraz propozycją otrzymywania comiesięcznego newslettera turystycznego o Województwie Pomorskim. Laureatami zostaną Ci uczestnicy, których zaproszenia potwierdzi jak największa ilość osób. Dodatkowo, wśród wszystkich zapraszających wylosujemy równie atrakcyjne nagrody. Sam proces wysyłki zaproszeń jest bardzo prosty, a formularz rejestracji obejmuje tylko adres e-mail i imię i nazwisko. Konkurs trwa do 10 lipca, a jego uczestnicy przez cały czas trwania mogą śledzić ranking rywalizacji.

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.