Ad-Vice gwarantuje dotarcie spotu video do 5 mln internautów – Portal PR - 24PR
Ad-Vice gwarantuje dotarcie spotu video do 5 mln internautów

01.06.2009 Kategoria: INTERNET, Realizacje. Autor: infopr

grpspot_logoGRPSPOT to produkt reklamowy oparty na spotach video, emitowanych zarówno w odtwarzaczach osadzonych na serwisach WWW, jak i w formacie reklamowym (videostitial). Wprowadzając nowy produkt reklamy on-line, Ad-Vice gwarantuje reklamodawcy dotarcie z emisją spotu video w formacie Pre-Roll do ponad 5 milionów internautów.

Podstawowa oferta GRPSPOT to emisja 15 sekundowych spotów w odtwarzaczach wydawców (O2 – wrzuta.pl oraz smog.pl, Patrz.pl, Fotka.tv, fdb.pl, Moto24.tv) przed właściwym materiałem video. GRPSPOT daje możliwość emisji reklamy z jednego adserwera (ADOCEAN VIDEO) na wielu powierzchniach reklamowych przy maksymalizacji zasięgu reklamy (dowolny tzw. capping w obrębie produktu).

Główne zalety nowego produktu reklamowego GRPSPOT to:
· olbrzymi zasięg miesięczny dla przekazu video – ponad 5 mln internautów miesięcznie, capping wspólny dla całego produktu (5.5 milionów użytkowników real users korzystających z odtwarzaczy na serwisach wchodzących w skład pakietu – wg badania Megapanel PBI/Gemius, marzec 2009),
· niezwykła efektywność kosztowa dzięki sprzedaży reklamy w pakietach,
· unikalna technologia serwowania reklamy (specjalna metodologia zliczania TYLKO rozpoczętych emisji reklam video przez system AdOcean, jeden system emitujący reklamę).
Oferta GRPSPOT obejmuje także emisję reklam video w standardowych formach reklamowych, na serwisach internetowych współpracujących z siecią Ad-Vice:
· Videostitial (automatyczna emisja reklamy video w formacie zakrywającym treść serwisu WWW) ,
· Videostitial + Billboard (emisja reklamy video w formacie zakrywającym treść serwisu WWW, rozpoczynana przez użytkownika po kliknięciu w billboard),
· Videostitial + Scroller (emisja reklamy video w formacie zakrywającym treść serwisu WWW, rozpoczynana przez użytkownika po kliknięciu w scroller).

Nowa oferta Ad-Vice to odpowiedź na potwierdzone i zwiększające się zainteresowanie internautów treścią video w internecie, i w efekcie, rosnący popyt reklamodawców na reklamę video on-line. – tłumaczy Bartosz W. Wieczorek, Prezes Zarządu Ad-Vice Sp. z o. o. – GRPSPOT może z powodzeniem funkcjonować jako samodzielny produkt, ale też uzupełniać kampanie on-line prowadzone z wykorzystaniem innych narzędzi. Prowadzimy rozmowy również z kolejnymi wydawcami, którzy chcieliby współpracować z nami przy projekcie GRPSPOT.

O Ad-Vice
Sieć Ad-Vice istnieje na rynku od 2007 roku. Jest jedną z największych sieci reklamy on-line w Polsce. W portfolio posiada ponad 150 witryn o wysokim potencjale reklamowym, od powszechnie znanych aż po wąskotematyczne i niszowe.
Spółka Ad-Vice jest inwestycją portfelową funduszu Xevin Investments, w skład którego wchodzą m. in.: Cube Group – jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm z zakresu Performance Marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej, agencja interaktywna Autentika, 8fish – agencja specjalizująca się w tworzeniu widgetów.
Od lutego 2009 roku sieć Ad-Vice jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski prekursora i światowego lidera targetowania behawioralnego w internecie – amerykańskiej firmy AudienceScience.

Personal PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.