Agencja TBWA\PR dla Dworu Kaliszki – Portal PR - 24PR
Agencja TBWA\PR dla Dworu Kaliszki

17.06.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

newsAgencja TBWA\PR rozpoczyna realizację projektu promującego Dwór Kaliszki. Agencja została wybrana na podstawie rekomendacji i będzie realizować działania public relations przez najbliższe miesiące.

Celem działań jest zwiększenie rozpoznawalności zabytkowego, XIX-wiecznego pałacu.

Dwór Kaliszki to zabytkowy, XIX wieczny pałac położony w Kaliszkach koło Pisza. Odrestaurowany przez obecnych właścicieli dworski majątek charakteryzuje się wyjątkowym klimatem i rodzinną, ciepłą atmosferą. W Dworze można również zorganizować przyjęcie lub konferencję dla 100 osób.

TBWA\PR będzie odpowiedzialna za opracowanie strategii działań komunikacyjnych, świadczenie usług doradczych z zakresu PR oraz bieżące relacje z mediami. Adresatem działań są media biznesowe, prasa społeczna, kobieca, life style, spa & welness oraz tytuły branżowe z sektora hotelarskiego. Agencja planuje organizację press tour dla dziennikarzy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.