Akcja promocyjna „Harnaś miliony piw rozdaje” – Portal PR - 24PR
Akcja promocyjna „Harnaś miliony piw rozdaje”

04.06.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

z104Marka Harnaś z portfela Carlsberg Polska zwiększa pulę nagród w wielkiej akcji promocyjnej „Harnaś miliony piw rozdaje” – trwającej od kwietnia b.r. – z dwóch do aż czterech milionów promocyjnych puszek Harnasia. Oznacza to, że do końca września b.r. do rąk konsumentów, biorących udział w loterii trafi aż o 2 miliony puszek więcej, niż w pierwotnie ustalonej ilości nagród. Prowadzona akcja promocyjna będzie największą tego typu w dotychczasowej historii marki Harnaś. Decyzja o zwiększeniu puli nagród jest wynikiem bardzo dużego zainteresowania konsumentów promocją.Mechanizm promocji jest niezwykle prosty. Kupując jedną z promocyjnych butelek lub puszek piwa Harnaś, oznaczonych hasłem „HARNAŚ MILIONY PIW ROZDAJE”, będzie można wygrać kolejne, darmowe piwo. Wystarczy znaleźć pod kapslem butelki lub kluczykiem puszki napis „PIWO 2009″ i wymienić zwycięski kapsel lub kluczyk, w oznaczonych punktach sprzedaży, na kolejną, gratisową puszkę piwa Harnaś.

„Nasi konsumenci z pewnością pamiętają dotychczasowe dwie edycje promocji ‘Harnaś miliony piw rozdaje’, które spotkały się z ich bardzo dobrym przyjęciem. W tym roku obserwujemy jeszcze większe zainteresowanie harnasiową promocją, dlatego specjalnie dla naszych konsumentów, wielbicieli Harnasia, podwoiliśmy ilość nagród – do aż czterech milionów piw. Dzięki temu uczestnicy tej atrakcyjnej promocji będą mieli, w tym sezonie, aż o 2 miliony więcej okazji do spędzenia przyjemnych chwil z Harnasiem.” – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Harnaś
Informacja o promocji komunikowana jest na opakowaniach promocyjnych piwa Harnaś, w postaci dedykowanej linii materiałów POS oraz na stronie internetowej marki www.piwoharnas.pl.

Harnaś to doskonała jakość piwa wielokrotnie wyróżniona przez koneserów piwa – profesjonalistów z branży jak i konsumentów. Harnaś to zdobywca prestiżowych nagród m.in. złotego medalu w Ogólnopolskim Konsumenckim Konkursie Piw „Chmielaki Krasnostawskie 2008″, srebrnego medalu na międzynarodowym konkursie European Beer Star 2008, czy złotego medalu w prestiżowym konkursie Monde Selection 2009.

Opakowania, w jakich dostępny jest Harnaś to butelka 0,5l, puszka 0,5l oraz cztero, sześcio i ośmiopak puszek.
Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, dostarczając na rynek marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Piast, Kasztelan, Bosman, Książ i Volt. Piwa z portfela Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu.

M+G

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.