BLStream wynajmuje dodatkową powierzchnię biurową – Portal PR - 24PR
BLStream wynajmuje dodatkową powierzchnię biurową

08.06.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

z112W Szczecinie działają firmy, które mimo obecnego ogólnego spowolnienia gospodarczego, stale się rozwijają. Należy do nich BLStream – firma z branży IT, która właśnie wynajęła kolejnych kilkaset metrów powierzchni w Centrum Biurowym Maris.
Właściciel Centrum Biurowego Maris w Szczecinie, firma EA Poland, podpisała z BLStream Sp. z o.o. umowę dotyczącą powiększenia najmowanej powierzchni z 1200 do ponad 1700 m2. Kontrakt został zawarty na 3 lata, z możliwością przedłużenia. BLStream – międzynarodowy dostawca i integrator systemów informatycznych – inwestuje w nową powierzchnię biurową w związku z rozwojem swojego biznesu w Polsce. „Cieszymy się, że należąca do nas nieruchomość odpowiada oczekiwaniom firmy BLStream. Wysoko cenimy sobie współpracę z tym najemcą i dlatego z dużą uwagą potraktowaliśmy potrzeby firmy w zakresie zwiększenia wynajmowanej powierzchni”, mówi Richard Walker, Dyrektor Zarządzający EA Poland.

„Możliwość elastycznego powiększania powierzchni biurowej w głównej siedzibie firmy stanowi dla nas nieocenioną wartość we współpracy z EA Poland. Dzięki rozszerzeniu umowy najmu o kolejne piętro budynku biurowego Maris możemy nie tylko połączyć rozproszone do tej pory biura grupy w Szczecinie, ale również zabezpieczyć infrastrukturę administracyjną dla dalszego wzrostu BLStream”, mówi Grzegorz Kania, CFO BLStream.

Poza firmą BLStream, do najemców Centrum Biurowego Maris należą m.in. deweloper SGI Baltis, kancelaria adwokacka Sochański & Manik, firma Polaris, konsulaty niemiecki i cypryjski, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz salony samochodowe marek Saab i Lexus. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, u zbiegu ul. Małopolskiej i Placu Hołdu Pruskiego. Jako jedyny obiekt w Szczecinie spełnia wymogi biurowca klasy A.

O firmie EA Poland
EA Poland powstała w 2006 roku. Polskie portfolio firmy obejmuje obecnie nieruchomości komercyjne zlokalizowane m.in. w Trójmieście, Szczecinie, Poznaniu, Opolu, Krakowie i Jeleniej Górze. Adres strony internetowej: www.eapoland.com

O firmie BLStream
BLStream jest międzynarodowym liderem wschodzących technologii wizualnych, użytkowych i rozrywkowych na urządzeniach przenośnych. Z satysfakcją i przy pełnym zaufaniu naszych klientów przemieniamy ich marzenia w zyskowne przedsięwzięcia w dzisiejszym i jutrzejszym cyfrowym świecie.

Ethel Austin Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.