Canon Europe współpracuje z domem mediowym PHD na rynku EMEA – Portal PR - 24PR
Canon Europe współpracuje z domem mediowym PHD na rynku EMEA

05.06.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

canon_logoCanon Europe wybrał dom mediowy PHD do zarządzania planowaniem i zakupami mediów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA). Wybór sieci działającej na całym rynku EMEA jest kolejnym krokiem ku ekspansji firmy na nowych rynkach w tym regionie. PHD będzie w imieniu firmy Canon zarządzać planowaniem i zakupami mediów w trzech obszarach działalności: Corporate (korporacyjnym), Consumer Imaging (produkty konsumenckie) i Business Solutions (produkty biznesowe).

„Canon, w miarę rozwoju działalności w regionie EMEA w segmencie przetwarzania obrazu, potrzebuje wsparcia agencji, które mają doświadczenie i zasięg niezbędne do stałego ulepszania naszej komunikacji w tym zróżnicowanym obszarze. Jesteśmy pewni, że PHD stanie się mocnym partnerem naszej firmy” – powiedział James Leipnik, dyrektor ds. komunikacji i relacji korporacyjnych w Canon Europe. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Canon powierzył nam realizację tych zadań. Jest to dla naszych zespołów szansa na współpracę ze światowej klasy marką, która docenia pomysły i innowacje w mediach” – skomentował Hilary Jeffrey, prezes PHD EMEA.

Źródło: PHD EMEA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.