Ciepło Systemowe zdobywcą Godła „Teraz Polska”! – Portal PR - 24PR
Ciepło Systemowe zdobywcą Godła „Teraz Polska”!

03.06.2009 Kategoria: Dom i ogród, Marka. Autor: ipis

cieplo_systPo raz pierwszy w 19-letniej historii Konkursu uhonorowana została usługa, którą oferuje niemal 60 firm działających na terenie całego kraju. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się także, aby jakakolwiek Izba Gospodarcza sięgnęła po Godło „Teraz Polska”.

Laur „Teraz Polska” zdobyła usługa „dostawa Ciepła Systemowego w postaci centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody (CW)” zgłoszona przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Mimo że wyróżnienie otrzymała Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, Godło „Teraz Polska” pozostaje do dyspozycji wszystkich Uczestników Programu Promocji Ciepła Systemowego. Firmy, które biorą udział w Programie, mają prawo posługiwać się Godłem we wszystkich materiałach promocyjnych wraz z logo marki produktowej przez okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Ciepło Systemowe to nazwa marki dla ciepła ogrzewającego różnego rodzaju obiekty – ciepła, którego dostawcami są przedsiębiorstwa spełniające nowoczesne standardy techniczne oraz z zakresu obsługi Klienta, marketingu i komunikacji. Produkt znajduje się w dojrzałym okresie swojego życia, a poprzez restrukturyzację, unowocześnienie infrastruktury cieplnej, wdrażanie nowych technologii i nowej jakości obsługi Klienta, wymaga nadania nowego wizerunku oraz jego komunikacji. W tym celu z inicjatywy Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie oraz największych polskich przedsiębiorstw ciepłowniczych opracowany został Program Promocji Ciepła Systemowego, którego zamierzeniem jest kształtowanie pozytywnego wizerunku produktu i branży ciepłowniczej. Obecnie realizowany jest etap implementacji strategii Programu, czyli budowania wizerunku oraz znajomości nowej marki we wszystkich grupach docelowych. Służyć mają temu m.in. takie narzędzia, jak portal www.cieplosystemowe.pl, zintegrowane działania PR, Magazyn Ciepła Systemowego adresowany do biznesowej grupy odbiorców, a także kampania reklamowa promująca markę w mediach.

Wyróżnienie Godłem „Teraz Polska” dowodzi, że Program Promocji Ciepła Systemowego i uczestniczące w nim firmy zostały docenione na wielu płaszczyznach: technicznej, marketingowej i organizacyjnej. Wysokie noty wystawiło bowiem nie tylko grono eksperckie, ale także sama Kapituła. Pamiętać należy, że Godło „Teraz Polska” jest wyróżnieniem przede wszystkim produktu. Otrzymując tę prestiżową nagrodę, Ciepło Systemowe potwierdziło najwyższą klasę produktową na czele z niezawodnością, pewnością, bezobsługowością, komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Zaznaczyć trzeba, że wysoka jakość jest warunkiem koniecznym samej nominacji, kiedy wnioski rozpatrywane są przez profesjonalistów z danej branży, stawiających niezwykle surowe wymagania zgłoszonym produktom i usługom.

Zdobyta nagroda ma ogromne znaczenie zarówno w kontekście budowania marki, jak i sukcesów przedsiębiorstw uczestniczących w Programie Promocji. Dla samego Ciepła Systemowego stanowi silne wsparcie wizerunkowe, rodzaj certyfikatu dla aktualnych i potencjalnych Klientów, dzięki czemu marka będzie lepiej widoczna na rynku. Dla Uczestników korzyścią jest przede wszystkim wzmocnienie swoich pozycji wśród opinii publicznej, co sprzyja budowaniu silnych, opartych na lojalności i zaufaniu relacji z Klientami.

Godło Promocyjne „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem promocyjnym na krajowym rynku. Od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród Klientów, przedsiębiorców oraz ich kontrahentów. Jego wartość potwierdzają przeprowadzone w 2006 roku badania, z których wynika, że Godło „Teraz Polska” może stanowić dobre narzędzie wspierające i uwiarygodniające kampanie promocyjne produktów i usług. Także laureaci Konkursu podkreślają znaczenie, jakie ma dla nich to wyróżnienie. 76% ankietowanych uznało, że Godło Promocyjne „Teraz Polska” wpływa na wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów i usług. Co trzeci z nich określił wzrost na poziomie ok. 30%.

Otrzymując Godło „Teraz Polska”, Ciepło Systemowego dołączyło do prestiżowej grupy produktów i usług, które stać się mogą wzorem biznesowego działania. Jest to kolejny krok nowej marki na drodze konsolidowania branży, kształtowania jej pozytywnego wizerunku oraz budowania przewag konkurencyjnych.

Retransmisja uroczystej gali wręczenia statuetek laureatom XIX edycji Konkursu będzie miała miejsce 8 czerwca br. o godz. 20.20 w Programie 1 TVP.

Ciepło Systemowe to nowa marka istniejącego od wielu lat produktu, który wymaga nadania nowego wizerunku i jego komunikacji. Pod patronatem Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie prowadzony jest Program Promocji Ciepła Systemowego, do którego przystąpiło już niemal 60 przedsiębiorstw ciepłowniczych z całego kraju.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.