Czwarty sezon Blue.pl dla dzieci – Portal PR - 24PR
Czwarty sezon Blue.pl dla dzieci

01.06.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: infopr

Serwis Blue.pl chce podziękować swoim wiernym użytkownikom, dzięki którym już 4 rok wspomaga 13 domów dziecka z terenu całej Polski.

Blue.pl – to miejsce, gdzie za darmo możesz doładować każdy telefon na kartę.
1 czerwca serwis obchodzi swoje trzecie urodziny. Dzięki współpracy z osobami korzystającymi z usług zasilenia oraz funkcjonującego programu partnerskiego, dzieci z 13 placówek mogą liczyć na wsparcie finansowe, które jest uzupełnieniem letnich i zimowych budżetów przeznaczonych na wyjazdy wypoczynkowe, rekreację, czy słodycze.
Zasada towarzyszącej od początku powstania serwisu inicjatywy – Tu zasilisz nie tylko telefon – sprowadza się do deklaracji wsparcia wskazanego Domu Dziecka. Wyboru palcówki z listy umieszczonej na stronie serwisu dokonuje osoba doładowująca swój telefon. Złożona deklaracja nie umniejsza kwoty zasilenia, jedynie typuje placówkę, na której konto przekazane mają być środki (10 groszy od każdej transakcji) w rzeczywistości pochodzące od Blue Media SA.

Na Blue.pl zarejestrowanych jest już ponad 100 tysięcy użytkowników, którzy miesięcznie przeprowadzają tysiące transakcji. Dzięki temu możemy wszyscy przyczynić się do tego, aby przynajmniej w małym stopniu umilić Dzieciom ich codzienność.

Raz jeszcze dziękujemy i obiecujemy, że idea nadal pozostanie żywa, tak jak przez ostatnie trzy lata.
Chcemy dodać, że program został laureatem konkursu „Mocni wizerunkiem” za realizację zadań na polu społecznym.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.