Dominika Łukiewicz zwyciężczynią polskiej edycji Elite Model Look 2009 – Portal PR - 24PR
Dominika Łukiewicz zwyciężczynią polskiej edycji Elite Model Look 2009

10.06.2009 Kategoria: Reklama. Autor: infopr

eliteZnamy już zwyciężczynię 7. edycji konkursu Elite Model Look Polska. Decyzją międzynarodowego jury zwyciężyła 14-letnia Dominika Łukiewicz z Warszawy. Przed laureatką kolejne wyzwanie – finał światowy w Chinach, w którym walczyć będzie o wart 1 milion dolarów kontrakt z Agencją Elite i nawiązanie trzyletniej współpracy z renomowanymi domami mody.

Zakończyła się kolejna polska edycja konkursu Elite Model Look. W poniedziałek 8 czerwca w warszawskim teatrze Roma, odbyła się uroczysta Gala Finałowa. Galę poprowadzili Małgorzata Kosik i Kuba Klawiter, a gwiazdami wieczoru byli finaliści polskiej edycji Fabryki Gwiazd: Martyna Melosik, Nick Sinckler i Marta Maćkowska. Modelki prezentowały kolekcje TeX by Carrefour oraz autorską, przygotowaną specjalnie na ten wieczór kolekcję 2B.

Zwyciężczynię wybrało jury w składzie: przedstawiciele Agencji Elite – przewodniczący jury; Bernard Hennet (Prezes Grupy Elite), Michaela Goddard (Dyrektor Scoutingu Elite International), Paola Barratto (Dyrektor Elite Milan), Monika Sowińska (Agencja Elite Models) i Agnieszka Stańczyk-Małecka (Elite Model Look Polska); reprezentanci świata mody – Ewa Pacuła – modelka, Beata Berendowicz- stylistka fryzur (współwłaścicielka Akademia Berendowicz&Kublin), Marek Dziedzic – fotograf mody (wykładowca Akademii Fotografii) oraz przedstawiciele partnerów: Gilles Roudy (Prezes Carrefour Polska), Adriana Matłosz (Product Manager marki Rowenta), Christian Bany (Prezes ABC/Elite Make-up and Accessories) i Małgorzata Błaszkowska (Właściciel marki 2B).

Dodatkowo, po raz pierwszy w tym roku, spośród finalistek wybrana została Modelka Orange. Została nią 16-letnia Patrycja Pasikowska z Krakowa. To ona zwyciężyła w sms-owym głosowaniu zorganizowanym wspólnie z partnerem konkursu – marką ORANGE.

Po Gali Finałowej goście bawili się na After Party Elite w klubie Dekada, który został wybrany na ten wieczór ze względu na swój niepowtarzalny charakter. Dekada to miejsce, które łączy wszystkie pokolenia i zapewnia szampańską zabawę przy wspaniałej muzyce.

Konkurs Elite Model Look Polska 2009 rozpoczął się w połowie marca castingami regionalnymi w 10 miastach Polski. Następnie dziewczęta wybrane przez profesjonalnych scottów Elite spotkały się podczas półfinałów i finałów regionalnych. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy, do grona 18 laureatek finałów regionalnych dołączyły 3 dziewczęta wyłonione w drodze precastingów organizowanych wspólnie z magazynem TWIST.
21 finalistek zaproszono do Warszawy, gdzie uczestniczyły w zgrupowaniu Elite Model School. Pod okiem ekspertów, kandydatki przygotowywano do najważniejszego etapu konkursu – Gali Finałowej.

Transmisję Gali będzie można zobaczyć 14 czerwca na antenie telewizji TV4.

ELITE MODEL LOOK to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu. Dzięki Elite, najsłynniejszej i największej agencji modelek na świecie, międzynarodową sławę zyskały m.in. Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Karen Mulder. Castingi oraz półfinały i finały regionalne odbyły się w 10 miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Chorzowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Białymstoku.
Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody, zwyciężczynie polskiej edycji konkursu wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona dolarów oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite.
Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.