Liberate Media dla Natural Colour Cotton – Portal PR - 24PR
Liberate Media dla Natural Colour Cotton

04.06.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

liberate_mediaAgencja Liberate Media podpisała umowę z dystrybutorem Natural Colour Cotton, ekoMaluch. Agencja jest odpowiedzialna za wprowadzenie marki na polski rynek.

Natural Colour Cotton jest producentem naturalnie kolorowej bawełny organicznej. Firma posiada również własną kolekcję ekologicznych ubrań dziecięcych, zabawek oraz organicznej pościeli. Nadrzędnym celem agencji jest wypromowanie mody w Polsce na naturalnie kolorową bawełnę ekologiczną. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Agencja Liberate Media specjalizuje się w green pr, epr, media relations oraz outsourcingu redakcyjnych. Firma jest również wydawcą kilku serwisów internetowych, m.in. Femia.pl.

Agencja Liberate Media

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.