Gert Rammeloo w Zarządzie Kredyt Banku – Portal PR - 24PR
Gert Rammeloo w Zarządzie Kredyt Banku

01.06.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza powołała pana Gerta Rammeloo na stanowisko wiceprezesa Zarządu Kredyt Banku, odpowiedzialnego za bankowość detaliczną.

Gert Rammeloo z Kredyt Bankiem jest związany od 6 lat, dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w  Pionie dystrybucji detalicznej.
Rada Nadzorcza powołała członka zarządu odpowiedzialnego za pion detaliczny, ponieważ wraz z private banking jest to istotny obszar aktywności Grupy. Do tej pory funkcję nadzorującego detal pełnił równocześnie prezes Zarządu, Maciej Bardan.
Gert Rammeloo skupi się na dalszym wdrażaniu strategii Grupy Kredyt Banku w Polsce – dalszym stabilnym rozwoju oraz kontynuacji modelu bancassurance. Swoją funkcję będzie pełnił od dnia powołania, czyli od dziś.

Nowy wiceprezes ma wieloletnie doświadczenie w bankowości, od 1985 roku jest związany z Grupą KBC. W oddziałach KBC Banku pełnił m.in. funkcje doradcy inwestycyjnego, regionalnego koordynatora sprzedaży detalicznej, a od roku 1998 do 2002 piastował stanowisko dyrektora oddziału i oddziału regionalnego.
Gert Rammeloo ma wyższe wykształcenie marketingowe. Jest absolwentem belgijskiego Sint-Eligius College w Antwerpii.

źródło: Kredyt Bank SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.