Intymna.pl uczestniczy w innowacyjnym projekcie „Paczkomaty 24/7” – Portal PR - 24PR
Intymna.pl uczestniczy w innowacyjnym projekcie „Paczkomaty 24/7”

06.06.2009 Kategoria: Logistyka. Autor: infopr

paczkomatIntymna.pl wraz z Merlin.pl i Komputronik.pl, dbając o stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz mając na uwadze komfort swoich Klientów, przystąpiła do innowacyjnego projektu firmy InPost – „Paczkomaty 24/7″. „Paczkomaty 24/7″ to najnowocześniejsza usługa wysyłkowa w Europie. Jest to profesjonalna i gwarantująca
bezpieczeństwo propozycja, będąca znakomitą alternatywą dla usług kurierskich i tradycyjnych przesyłek pocztowych.

Początkowo automaty staną w 20 największych miastach Polskich, później ich sieć pokryje w sumie ok. 50 miast.„Wprowadzenie możliwości korzystania z ‚Paczkomatów’ będzie wielkim udogodnieniem dla naszych Klientów. ‘Paczkomaty’ to zautomatyzowane urządzenia umożliwiające odbiór o dowolnej porze doby, w jakimkolwiek dniu tygodnia, zakupów zamówionych on-line. Działa to w ten sposób, że po zrobieniu zakupów Klient wybiera dostawę do automatu, wskazując urządzenie znajdujące się w najdogodniejszym dla niego miejscu. Gdy paczka dotrze do na miejsce, Klient otrzymuje SMS lub e-mail z informacją, że towar można już odebrać, wraz ze specjalnym kodem umożliwiający odbiór zamówienia. W ‘Paczkomacie’ trzeba będzie wprowadzić kod – a urządzenie wyda właściwą przesyłkę.” – mówi Dagmara Malczewska-Grzelak, członek zarządu Intymna.pl.

Intymna.pl jako lider sprzedaży bielizny online podąża zawsze za najnowszymi trendami w modzie bieliźnianej i odzieżowej. Została uznana za sklep nr 1 m.in. w Rankingu Sklepów Internetowych Wprost i Money.pl w 2006 i 2007 roku oraz w Rankingu „Najlepsze Sklepy Internetowe Magazynu Internet 2006″ w kategorii odzieżowej. Intymna.pl oferuje swoim Klientom szeroki asortyment produktów, w tym marki jako wyłączny dystrybutor oraz wysoką dostępność towaru, co owocuje zaufaniem setek tysięcy zadowolonych i lojalnych klientów.

INTYMNA.PL Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.