Już 1 lipca rusza Filmowy Pościg Lata z Cinema City! – Portal PR - 24PR
Już 1 lipca rusza Filmowy Pościg Lata z Cinema City!

27.06.2009 Kategoria: Konkursy, Rozrywka. Autor: ipis

cinema_cityFilmowy pościg lata to ogólnopolski konkurs organizowany przez Cinema City, który z roku na rok skupia coraz więcej kochających kino uczestników. W interaktywnym konkursie mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o kinie, szukają ciekawej rozrywki i z przyjemnością łowią atrakcyjne nagrody. Na finalistów, którzy wykażą się największym refleksem i znajomością świata filmu, czekają liczne i cenne nagrody – wycieczka do studia filmowego w Hollywood, 17 skuterów, sprzęt AGD oraz setki fantastycznych gadżetów!

Do Filmowego pościgu lata staną w tym roku również całe miasta! Na stronie konkursu będzie można obserwować, ilu mieszkańców poszczególnych miast ściga się w interaktywnej grze.

Gra Filmowy pościg lata ruszy dokładnie 1 lipca o godzinie 10.00 w Internecie (śledź stronę www.cinema-city.pl ) Konkurs będzie trwał przez 8 wakacyjnych tygodni i będzie składał się z 8 tygodniowych etapów. W poszczególnych etapach uczestnicy będą odpowiadali na pytania związane z wybranym gatunkiem filmowym, a prawidłowe odpowiedzi będą premiowane punktami, zbliżającymi do wielkiego finału. Na każdym etapie na graczy będą czekały fantastyczne „błyskawiczne” nagrody w postaci gadżetów.

Aby wziąć udział w tej pasjonującej grze, wystarczy zalogować się w internetowym serwisie, który będzie platformą rozrywki dla wszystkich uczestników konkursu i nie tylko. W serwisie, oprócz głównego konkursu, będzie można zabawić się grając w mini gry z bohaterami letnich filmowych hitów, których widzowie zobaczą na ekranach Cinema City w tym roku. Ponadto, na użytkowników serwisu codziennie będzie czekał specjalny Seans Filmowy – zabawa z trailerami, aby zdobyć dodatkowe punkty i szybkie nagrody.

Wielki finał Filmowego pościgu lata odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w 17 kinach Cinema City w następujących miastach: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice (Cinema City Punkt 44), Kraków (Cinema City Galeria Kazimierz), Lublin, Łódź, Poznań (Cinema City Kinepolis), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Toruń, Warszawa (Cinema City Arkadia), Wrocław oraz Zielona Góra.

Informacje o Cinema City

Cinema City jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem kin wielosalowych (tzw. Multipleksów). Spółka rozwija sieć pod marką Cinema City oraz Orange IMAX® w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz w Bułgarii. Jednocześnie, Cinema City jest największym operatorem kinowym w Izraelu i w Polsce, gdzie pod tą marką funkcjonuje już 26 multipleksów.Pełna informacja o repertuarze, filmach i promocjach znajduje się na stronie: www.cinema-city.pl (również w wersji angielskiej).

źródło: Cinema City Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.