Kampanię letnią Cinema City kreować będzie Agencja Reklamowa OFF – Portal PR - 24PR
Kampanię letnią Cinema City kreować będzie Agencja Reklamowa OFF

05.06.2009 Kategoria: Reklama. Autor: ipis

cinecitCinema City Poland, największy operator kin wielosalowych w Polsce, wyłonił agencję, która zrealizuje kreację kampanii dla promocji letniej. W drugiej edycji konkursu, zwyciężyła agencja reklamowa OFF, pokonując konkurencję 51 innych firm.

W finałowym etapie konkursu na kreację do kampanii letniej, CInema City Poland wybrała agencję reklamową OFF. Projekt agencji będzie zachęcał wszystkich pasjonatów kina do udziału w promocji, poprzez takie kanały komunikacyjne jak prasa, radio, Internet, reklama w kinach sieci oraz outdoor.

Letnia promocja Cinema City Poland to jedna z największych ogólnopolskich akcji promocyjnych, w której każdego roku uczestniczą tysiące Polaków chcących sprawdzić swoją wiedzę o kinie. Na uczestników promocji czekają cenne nagrody jak samochody, sprzęt AGD i setki gadżetów oraz „błyskawicznych nagród”, które uczestnicy mogą szybko odebrać w kinach Cinema City. Tegoroczna gra filmowa podobnie jak ubiegłoroczne potrwa przez cały lipiec i sierpień.

Cinema City Poland ogłosiło konkurs na kreację ponad miesiąc temu. W pierwszej edycji nie wyłoniono zwycięzcy. Do pierwszej i drugiej edycji konkursu zaproszono łącznie 51 firm, spośród których projekt agencji OFF najlepiej spełniał oczekiwania Cinema City.

Cinema City Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.