Kolejne umowy sponsorskie Bet-at-home.com – Portal PR - 24PR
Kolejne umowy sponsorskie Bet-at-home.com

20.06.2009 Kategoria: sponsoring. Autor: infopr

betathomeSpółka Bet-at-home.com na mocy podpisanej umowy w dniu 6 czerwca 2009 roku, rozpoczęła sponsorowanie najlepszej słowackiej drużyny hokeja na lodzie – HC Koszyce, zaś 12 czerwca 2009 roku została głównym sponsorem męskiej reprezentacji Czech w piłce ręcznej.

Podpisana umowa sponsoringowa z HC Koszyce obejmować będzie okres rozgrywek słowackiej ligi hokejowej w sezonie 2009/2010. Drużyna rozgrywająca swoje spotkania na Steel Arena, to czterokrotny mistrz Słowacji, który po 10 latach przerwy odzyskał tytuł najlepszej klubowej drużyny hokejowej w kraju.

„Zmagania hokeistów cieszą się na Słowacji dużą popularnością, przyciągając przed ekrany telewizorów tysiące kibiców” – mówi Robert Raszczyk, dyrektor ds. Marketingu bet-at-home.com – „Liczymy na to, iż dzięki transmitowanym meczom ligowym oraz pucharowym zespołu HC Koszyce, umocnimy naszą markę zarówno na rynku słowackim, jak i poza granicami tego kraju” – podkreśla Robert Raszczyk.

Jednocześnie z dniem 12 czerwca br. spółka została oficjalnym sponsorem męskiej reprezentacji Czech w piłce ręcznej. W ramach podpisanej umowy logo bet-at-home.com znajdzie się na koszulkach zawodników. Warto dodać, iż w styczniu tego roku austriacka spółka e-gamblingowa była sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, które miały miejsce w Chorwacji.

„Warto podkreślić, iż reprezentacja Czech zakwalifikowała się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Austrii. Ranga tego wydarzenia niewątpliwie przełoży się na promocję naszej firmy w całej Europie” – mówi Robert Raszczyk, dyrektor ds. Marketingu bet-at-home.com.

Należy dodać, że rok 2009 spółka bet-at-home.com rozpoczęła od podpisania umowy sponsoringowej z jedną z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych drużyn piłki nożnej w Polsce – Wisły Kraków. Umowa została zawarta do roku 2011.

PRevolution
http://www.prevolution.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.