Kolorowy zawrót głowy – Portal PR - 24PR
Kolorowy zawrót głowy

11.06.2009 Kategoria: INNE. Autor: infopr

yasnaPrzestrzeń biura już dawno przestała być miejscem, w którym dominują tylko stonowane barwy, klasyczne kształty, nierozpraszające detale. Próbując przerwać biurową monotonię, projektanci wnętrz mają dziś szerokie pole do popisu.Nie tylko wiosną lubimy otaczać się kolorami. Współczesna moda oraz produkty dostępne na rynku umożliwiają realizowanie nawet najbardziej zwariowanych pomysłów na wnętrze. Biuro również może stać się pomysłową przestrzenią, w której funkcjonalność stanowisk do pracy łączy się z oryginalną kolorystyką i formą. Bardziej odważne wzory i kolory wprowadza się zwykle w wydzielonych powierzchniach recepcyjnych, konferencyjnych czy wypoczynkowych. W takich miejscach szczególnie można pozwolić sobie na odrobinę wyobraźni. Inspiracji na ożywienie biurowego wnętrza jest wiele, a wśród nich m.in. ciekawe kolorystycznie tapicerki siedzisk oraz ich niecodzienne kształty.

W stylu pop-art
Clubin zwraca na siebie uwagę. Wyróżnia się modną pop-artową formą oraz fantazyjnymi połączeniami kolorów tkanin obiciowych. Przestrzeń, w której znajdzie się fotel Clubin nabiera charakteru i oryginalności. – To idealny pomysł na to, by do wnętrza biura wpuścić trochę nowoczesnej świeżości i przełamać utarte schematy projektowania – mówi Edyta Kmiecik z firmy Bejot, producenta krzeseł i foteli biurowych. Połączenie kilku kontrastujących barw tapicerki (dzięki specjalnym przeszyciom) w ramach jednego modelu (np. fiolet i pomarańcz) oraz zaokrąglona bryła fotela tworzą oryginalną designerską kompozycję. – Oprócz tego siedziska z rodziny Clubin są niezwykle wygodne. Dlatego doskonale nadają się do aranżacji recepcji i poczekali, a także miejsc przeznaczonych na krótkie rozmowy i chwilę relaksu – dodaje Edyta Kmiecik.

W skład rodziny Clubin wchodzą fotele na nogach, płaskim krzyżaku oraz tzw. „hokery” na wysokiej bazie, a także fotele obrotowe na kółkach i stopkach. Jako uzupełnienie kolekcji, dostępne są również okrągłe stoliki o dwóch wymiarach. Rozbudowana gama kolorystyczna tapicerek pozwala na stworzenie efektownie zaaranżowanej przestrzeni biurowej.

Fotele Clubin dostępne są w cenie już od 801 zł netto, stoliki od 485 zł netto.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.