Komfortowy wypoczynek – Portal PR - 24PR
Komfortowy wypoczynek

13.06.2009 Kategoria: turystyka. Autor: infopr

yasnaWiosenno-letnia pora roku sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. W parkach i na szlakach nie brakuje spacerowiczów, rowerzystów oraz biegaczy. Dostępny na rynku sprzęt outdoorowy sprawi, że aktywny wypoczynek będzie komfortowy

Rekreacja na świeżym powietrzu powinna nam sprawiać tylko przyjemność. Na krótkie spacery czy wypady za miasto nie zawsze chcemy więc zabierać duże, ciężkie plecaki. Ale nawet podczas wypoczynku nie sposób rozstać się z telefonem komórkowym, odtwarzaczem mp3 czy małym aparatem cyfrowym. Dobrym i wygodnym rozwiązaniem może być zatem niewielka biodrowa saszetka, która pomieści wszystkie potrzebne na wycieczce drobiazgi.
Przykładem takiego przydatnego akcesorium jest torebka Runner Bag II marki Bergson wyposażona w dwie kieszenie zapinane na zamek, w których z powodzeniem schowamy klucze, komórkę czy portfel oraz dwie kieszenie zewnętrzne, np. na bidon. Saszetka wykonana jest z odpornego na wilgoć i uszkodzenia materiału DURONT. Wygodny pas biodrowy z systemem szybkiego wypinania nie krępuje ruchów, co jest szczególnie ważne podczas uprawiania joggingu czy coraz bardziej popularnego ostatnio nordic walking.
bergson-runner-bag-ii
fot.BERGSON

Runner Bag II w kolorze czarnym dostępna jest w sieci sklepów BERGSON w cenie 59,90 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.