mBank udostępnia kredyt na zakup akcji LW Bogdanka SA. – Portal PR - 24PR
mBank udostępnia kredyt na zakup akcji LW Bogdanka SA.

01.06.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

mbankMinimalna kwota kredytu na akcje LW Bogdanka SA wynosi 10 000 zł, maksymalnie na ten cel można uzyskać 4,3 mln zł. Maksymalny stosunek kwoty kredytu po podwyższeniu do środków własnych Kienta wynosi 3:1. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,01% – odsetki naliczane od dnia 5 czerwca br.

Prowizja za podwyższenie kwoty kredytu wynosi:

– od 10 000,00 PLN do 249 999,99 PLN – 0,45%
– od 250 000,00 PLN do 499 999,99 PLN – 0,40%
– od 500 000 PLN – 0,35%

Termin ostatecznej spłaty kredytu wyznaczono na 31 lipca br.

Kredyt mEmisja jest przeznaczony na zakup akcji na rynku pierwotnym. Oferta jest dostępna dla Klientów eMAKLERA. Aby podpisać umowę, należy złożyć wniosek internetowy w serwisie transakcyjnym wybierając sposób podpisania umowy – w Centrum Finansowym mBanku lub za pośrednictwem kuriera. Obie formy są bezpłatne.

Przypominamy, że Ramowa Umowa Kredytowa , podpisana przy uzyskiwaniu mEmisji umożliwia otrzymanie kredytu gotówkowego, odnawialnego i karty kredytowej mBanku jedynie na podstawie wniosku składanego w Internecie. Kredyt mEmisja Klient może obsługiwać poprzez internet lub mLinię.

Obecnie za pośrednictwem mBanku akcje, obligacje oraz papiery wartościowe kupuje 126 tys. Klientów.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje ciągły dostęp do Giełdy, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta.

źródło: mBank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.