mBank zaprasza na OFF Festival 2009 – Portal PR - 24PR
mBank zaprasza na OFF Festival 2009

29.06.2009 Kategoria: Imprezy, Rozrywka. Autor: ipis

mbank_logoCzwarty OFF Festival, najważniejsza impreza koncertowa muzyki alternatywnej, odbędzie się w dniach 6-9 sierpnia w Mysłowicach na kąpielisku Słupna Park. Na pięciu scenach pojawią się zarówno artyści z Polski jaki i zagranicy. Wystąpią między innymi: Maria Peszek, Cool Kids of Death z Polski, The National z USA, czy Spiritualized z Wielkiej Brytanii.

Zaplanowane w ramach festiwalu koncerty odbędą się nie tylko na terenie Kąpieliska Słupna Park, ale także w Kościele Ewangelickim, w Miejskim Centrum Kultury oraz w restauracjach ‘Divertimento’ i ‘Ratuszowa’.

OFF Festival to wydarzenie, które pozwala poznać awangardowych artystów grających świetną muzykę nieznaną szerokiej publiczności. To co przyciąga ludzi na imprezę to niepowtarzalna atmosfera – mówi Tomasz Czudowski, Zastępca Dyrektora Departamentu Marketingu mBanku. To pierwszy w historii polskiej muzyki festiwal alternatywny o tak dużym zasięgu oraz pierwsza tego typu impreza w Europie Środkowo – Wschodniej. OFF Festival nie rezygnuje z prezentacji tego, co najlepsze na rodzimej scenie, jednak jego czwarta edycja będzie bardziej międzynarodowa niż którakolwiek wcześniej. 4 dni, 5 scen i ponad 60 artystów – dodaje Tomasz Czudowski.

Co wyróżnia OFF Festival spośród wielu podobnych imprez to jego wielopłaszczyznowość – jest to wydarzenie nie tylko artystyczne, ale i społeczne. W ramach imprezy odbywają się koncerty niestandardowych artystów, pokazy filmowe, wystawy, spotkania, a także Międzynarodowe Targi Wolontariatu. W tym roku gościem specjalnym będzie Jonathan Poneman, szef legendarnej wytwórni Sub Pop z Seattle (wydawca Nirvana, Soundgarden czy ostatnio Fleet Foxes

Więcej informacji o tegorocznym OFF Festiwalu

Artykuły o festiwalu na blogu

Dla Klientów mBanku z okazji objęcia mecenasem OFF Festivalu zostały przygotowane niespodzianki. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym konkursie, w którym 20 osób otrzyma dwudniowe karnety na OFFa. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Co dla Ciebie oznacza: OFF” i przesłać prace na adres: konkurs-OFF@mbank.pl
Więcej szczegółów na stronie.

źródło: mBank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.