Meble iGARDEN DLH produktem roku 2009 – Portal PR - 24PR
Meble iGARDEN DLH produktem roku 2009

08.06.2009 Kategoria: Dom i ogród, Konkursy. Autor: ipis

dlh1Już po raz drugi meble ogrodowe iGARDEN firmy DLH zostały uhonorowane tytułem Produkt Roku. W plebiscycie, w którym biorą udział użytkownicy portalu Architekturakrajobrazu.info najwięcej głosów uzyskał komplet mebli ogrodowych iGARDEN SABRINA.

Czytelnicy portalu to architekci krajobrazu, projektanci ogrodów, studenci kierunków ogrodniczych i architektury krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych i firmy związane z zieloną branżą, a także właściciele (również przyszli) domów z ogrodami, działek i inni miłośnicy ogrodów.

Co więcej nie tylko meble SABRINA spotkały się z uznaniem głosujących, bowiem na trzecim miejscu uplasował się komplet iGARDEN SPRING również firmy DLH.

Bardzo nas cieszy, że drugi rok z rzędu nasze produkty spotkały się z uznaniem tak wymagającego jury. Radość jest tym większa, że bardzo wysoko znalazł się także drugi z naszych produktów mówi Szymon Gacki z DLH. Mogę zapewnić, że w przyszłym roku również będziemy się liczyć.

źródło: DLH

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.