„n1ckola” z internetu do telewizji – Portal PR - 24PR
„n1ckola” z internetu do telewizji

04.06.2009 Kategoria: INTERNET, Rozrywka. Autor: ipis

gazetaInternetowy serial „n1ckola” zostanie wyemitowany w telewizji TV4. Pierwszy odcinek „n1ckoli” fani serialu będą mogli obejrzeć już 6. czerwca.

Na potrzeby telewizji producenci serialu przygotowali wydłużone odcinki, które będą kompilacją całej ponad stuodcinkowej serii publikowanej w internecie od 26 stycznia br. pod adresem www.n1ckola.pl. Każdy telewizyjny odcinek trwać będzie 25 minut.
Współpraca producentów serialu – Agory i A2 Multimedia – ze stacją TV4 zakłada emisję trzynastu odcinków „n1ckoli”.

Premierę telewizyjną serialu „n1ckola” zaplanowano na 6 czerwca (na godzinę 22.35). Emisja serialu w TV4 potrwa do końca sierpnia.

Internetowy serial „n1ckola” oparty jest na licencji firmy EQAL odpowiedzialnej za sukces zagranicznych seriali internetowych „LonleyGirl15″ oraz „KateModern”. Sponsorami serialu są: Microsoft, Polkomtel, Samsung, Hasbro. Pierwszy odcinek „n1ckoli” został wyemitowany w internecie 26 stycznia br. Ostatni odcinek serialu w internecie planowany jest na koniec czerwca.

Serial opowiada o grupie młodych ludzi, którzy zostają wplątani w niebezpieczną intrygę, powiązaną z tajemniczą organizacją „The Order”. Bohaterka serialu to młoda dziewczyna, która odkrywa nagle, że ma szczególne właściwości krwi, co czyni ją celem tajemniczej organizacji. Całą sprawę bada warszawski reporter Ursyn, który próbuje rozwikłać zagadkę.

Serial dostępny na www.n1ckola.pl

Więcej informacji na temat produkcji znajdą Państwo klikając w ten link.

źródło: Agora

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.