Najlepsi stratedzy studiują w Szczecinie – Portal PR - 24PR
Najlepsi stratedzy studiują w Szczecinie

09.06.2009 Kategoria: Kariera. Autor: infopr

m1Studenci XIII edycji MBA US zwyciężyli w ogólnopolskiej symulacyjnej grze decyzyjnej „TEES-6”. W rozgrywce pokonali między innymi zespoły reprezentujące Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. To pierwszy taki sukces w historii Programu MBA Uniwersytetu Szczecińskiego. 30 kwietnia 2009 roku dobiegła końca czwarta edycja ogólnopolskiej rozgrywki „TEES-6”, która skupiła dwadzieścia drużyn reprezentujących najważniejsze i najsilniejsze ośrodki akademickie w Polsce prowadzące studia MBA. Najlepsi stratedzy odebrali dyplomy i nagrody podczas Ogólnopolskiego Kongresu MBA w Krakowie. Zwycięzcami tegorocznej rozgrywki zostali słuchacze XIII edycji Programu MBA US w składzie Arkadiusz Burnos (kapitan zespołu), Piotr Cejnóg, Kamila Czarnecka, Krzysztof Kruk oraz Katarzyna Petz.

To największy dotychczasowy sukces Programu MBA US, którego słuchacze po raz pierwszy w historii sięgnęli po laury tak prestiżowego konkursu. Jak podkreślił, wręczając laureatom nagrody Jego Magnificencja prof. dr hab. Roman Niestrój Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tegoroczna rozgrywka stała na wyjątkowo wysokim poziomie co świadczy przede wszystkim o wiedzy oraz doświadczeniu uczestników. Zwycięzcy odebrali także gratulacje od władz Uniwersytetu Szczecińskiego.

– Cieszymy się, że jesteśmy autorami tak ważnego sukcesu. Miło nam także, że został on doceniony przez władze Uczelni – powiedział kapitan zespołu Arkadiusz Burnos przekazując pamiątkową statuetkę JM Rektorowi US. Strategiczna Gra Symulacyjna „TEES-6” prowadzona jest przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK i w całości odbywa się w środowisku wirtualnym. Pozwala to na wzięcie w niej udziału słuchaczom Programów MBA z całej Polski, co zwiększa atrakcyjność rozgrywki oraz wpływa na integrację środowiska MBA w Polsce. – Nasi studenci udowodnili, że są w stanie wygrywać z najlepszymi drużynami MBA w Polsce. Jest to znakomite potwierdzenie tego co wiedzieliśmy już wcześniej. Tzn., że mamy bardzo dobry, ambitny, inspirujący i wymagający dużego wysiłku program. Rozwój i sukcesy zawodowe absolwentów MBA Uniwersytetu Szczecińskiego dają nam dużą satysfakcję i motywują do jeszcze lepszej pracy. Zarówno kadrę jak i studentów – powiedział Profesor Dariusz Zarzecki, twórca i kierownik Programu Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim.

Źródło: Uniwersytet Szczeciński

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.