Nasza klasa cała w GaduAIR – Portal PR - 24PR
Nasza klasa cała w GaduAIR

12.06.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

gadu_air-Od dzisiaj wszystkie klasy w Polsce mogą zgłaszać się do wyjątkowej zabawy świętującej koniec roku szkolnego i początek wakacji.

Zwycięska klasa otrzyma startery telefoniczne dla wszystkich swoich uczniów wraz z doładowaniem pozwalającym przegadać długie godziny przez internet w komórce przez wakacje.

Nagroda zostanie wręczona w błysku fleszy tuż po uroczystości zakończenia roku szkolnego – 19 czerwca. Gdzie? Jeszcze nie wiadomo, już spływają pierwsze zgłoszenia klas z dużych i małych miast, miasteczek. Zostanie wylosowana tylko 1 klasa.

Ekipa GaduAIR wpadnie 19 czerwca ze starterami, aby nagrodzić zwycięską klasę i wyposażyć ją w startery telefoniczne na przegadane, mobilne wakacje.

Aby zgłosić swoją klasę i stanąć do rywalizacji z innymi klasami z całego kraju, wystarczy wejść na specjalną stronę http://wakacje.gaduair.pl i wypełnić prosty formularz.

W formularzu należy podać numer klasy, nazwę szkoły i adres oraz dane kontaktowe. Jednym z warunków dopuszczenia do konkursowej zabawy jest przesłanie przykładowej wiadomości, jaką można by wysłać przez Mobilne Gadu-Gadu w komórce GaduAIR.

Nowa sieć komórkowa GaduAIR zachęca do zgłaszania swoich klas na specjalnie utworzonej stronie http://wakacje.gaduair.pl

Na stronie można również znaleźć alternatywny tekst przemówienia na koniec roku oraz przykłady czynności, które można wykonać na świeżym powietrzu.

źródło: GG Network

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.