Nowa agencja reklamowa NEKK – Portal PR - 24PR
Nowa agencja reklamowa NEKK

02.06.2009 Kategoria: Reklama. Autor: infopr

nekkZ początkiem czerwca rozpoczyna działalność nowa agencja reklamowa NEKK specjalizująca się w usługach dla branży ochrony zdrowia. Agencja wchodzi w skład Grupy Torfarm.

NEKK jako agencja reklamowa full service świadczy kompleksowo usługi w zakresie budowania strategii marketingowych poprzez kreację zarówno ATL jak i BTL, po produkcję oraz działania z zakresu marketing services.

Agencją zarządza Karolina Pietz. Dotychczas zawodowo związana z Agencją Reklamową V&P, w której pracowała od 1999 r., a ostatnio jako Managing Director odpowiadała za całość funkcjonowania firmy. Pracowała m.in. dla takich klientów jak Nivea Polska, Kompania Piwowarska czy PTC ERA.

– Naszą przewagę rynkową będziemy budować nie tylko w oparciu o ofertę dla sektora farmaceutycznego, ale także o dostęp do szerokiego kanału dystrybucji – mówi Karolina Pietz, prezes zarządu Nekk. – Jesteśmy w stanie wraz z producentem stworzyć, wyprodukować, wdrożyć do punktu sprzedaży lub na własne nośniki i kontrolować przebieg kampanii marketingowej – dodaje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.