Nowa identyfikacja wizualna Freak Studio – Portal PR - 24PR
Nowa identyfikacja wizualna Freak Studio

03.06.2009 Kategoria: Marka. Autor: infopr

freakstudioAgencja interaktywna Freak Studio całkowicie odświeżyła swój wizerunek.  W związku z dynamicznym rozwojem Agencja zdecydowała się na kompleksową zmianę identyfikacji wizualnej oraz rozszerzenie oferowanych usług o nowe rozwiązania z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych.Agencja Interaktywna Freak Studio działa na rynku od 2001 roku. W tym roku zmieniona została strategia działania i wizerunek Spółki. Nowe logo ma oddawać charakter Agencji: kreatywność i indywidualność. Nowy wizerunek daleki jest od powtarzania oklepanych standardów. Ta oryginalność została już doceniona: logo firmy otrzymało wyróżnienie i zostało opublikowane w książce „Los Logos 4″, poświęconej nowoczesnej stylistyce i designowi.

Projektując nowy serwis internetowy, skupiono się przede wszystkim na tym, by strona była przejrzysta i funkcjonalna. „Projektując stronę celowo postawiliśmy na jej czytelność i użyteczność. Zrezygnowaliśmy jednocześnie ze zbędnych w tym wypadku efektów, którymi wykazujemy się przy pracach dla naszych klientów. Naszą siłą przetargową są specjaliści z dziedziny projektowania, programowania i motion designu, domeną natomiast dopracowane i w pełni profesjonalne projekty” – mówi Maciej Kolasiński, dyrektor kreatywny Freak Studio.
W tym roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Agencja zdecydowała się na poszerzenie świadczonych przez nią usług o planowanie, analizę i realizację strategii SEO i SEM. Freak Studio specjalizuje się w tworzeniu unikatowych rozwiązań, dopasowując je do różnorodnych potrzeb
i oczekiwań Klientów. Głównym obszarem zainteresowania Agencji pozostają zaawansowane technologicznie serwisy, również minisite’y produktowe. Firma kieruje swoją ofertę do firm i korporacji otwartych na nowe trendy, poszukujących rozwiązań wykraczających poza zwykłą reklamę.
*****
Freak Studio jest niezależną, profesjonalną agencją interaktywną z siedzibą w Poznaniu. Na rynku działa od 2001 roku. Firmą oferuje usługi z zakresu przygotowywania i realizowania strategii budowania wizerunku firm w Internecie. Współpracuje zarówno z polskimi jak i zagranicznymi firmami.

www.freakstudio.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.