Nowy dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie – Portal PR - 24PR
Nowy dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie

01.06.2009 Kategoria: MARKETING. Autor: infopr

cyfrowy_polsatZ dniem 1 czerwca br. Beata Białkowska obejmie stanowisko Dyrektora Marketingu w Cyfrowym Polsacie S.A., na którym będzie odpowiedzialna za strategię marketingową wszystkich produktów oferowanych przez Spółkę.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Beaty Białkowskiej jest ściśle związane z branżą telekomunikacyjną. W latach 1995 – 2008 pracowała w PTK Centertel, uczestnicząc w kluczowych projektach tej firmy. Zawsze silnie związana z rynkiem masowym. Przez ostatnie 2 lata zajmowała stanowisko Dyrektora Biura Ofert na Kartę oraz Mix, wcześniej zarządzała marketingiem ofert abonamentowych. W 2005 r. z sukcesem pokierowała projektem rebrandingu Idei na Orange. Była odpowiedzialna za strategię marketingową, wynik finansowy (P&L) oraz planowanie i rozwój nowych obszarów wzrostu w danych segmentach. Ukończyła studia na Wydziale Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Cyfrowy Polsat

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.