Nowy klient Times Square Public Relations – Portal PR - 24PR
Nowy klient Times Square Public Relations

01.06.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja Times Square Public Relations zaangażowała się we współpracę z Dzielnicą Pierwszą Miasta Krakowa. Obejmuje ona media relations, monitoring mediów oraz NPRS (Net PR Synergy).

Dzielnica Pierwsza jest jedną z siedemnastu krakowskich dzielnic będących jednostkami organizacyjnymi miasta. Położona jest w śródmieściu – obejmuje swym zasięgiem powszechnie znaną, najstarszą część Krakowa tj. Drogę Królewską, Rynek Główny i wszystkie staromiejskie ulice, krakowskie Planty, Wawel oraz Kazimierz również znajdujący się na liście UNESCO. Ten ostatni upodobała sobie w ostatnim czasie krakowska bohema – artyści, dziennikarze i literaci.

Urodziłem się i wychowałem w Krakowie, w sercu Kazimierza – od dziecka Kraków mam w sercu – tak zostałem wychowany. Włączenie się więc w promocję najstarszej z dzielnic miasta traktuję jako mój obowiązek i zaszczyt jednocześnie – śmieje się Wiktor W. Kammer szef agencji Times Square Public Relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.