Partner of Promotion dla TuneUp – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion dla TuneUp

03.06.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

partnerofpromotion_logoPartner of Promotion rozpoczęła współpracę z TuneUp Software GmbH – producentem popularnego programu TuneUp przyspieszającego działanie komputera i systemu Windows.

Agencja wygrała przetarg na koordynację działań PR w Polsce. Projekt jest częścią działań komunikacyjnych realizowanych jednocześnie w całej Europie. Partner of Promotion zadba o PR produktu, relacje z mediami oraz wsparcie działań marketingowych TuneUp.

Ten innowacyjny program pozwala w prosty sposób zwiększyć wydajność komputera w domu i w pracy, jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkowników, niezależnie od ich stopnia zaawansowania w posługiwaniu się komputerem. TuneUp Utilities używany jest na całym świecie przez ponad 10 milionów użytkowników. Obecnie dostępny w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim i włoskim.

Partner of Promotion Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.