Piotr Piątosa prezesem spółki SoftM AG – Portal PR - 24PR
Piotr Piątosa prezesem spółki SoftM AG

08.06.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

24prPiotr Piątosa – Wiceprezes Zarządu Comarch SA – został powołany na stanowisko prezesa SoftM AG. Niemiecka spółka SoftM należy do Grupy Kapitałowej Comarch od listopada 2008 roku.

Piotr Piątosa związany jest z grupą Comarch od 11 lat, pełnił m.in. funkcję dyrektora konsultingu sektora finanse i bankowość oraz dyrektora sektora telekomunikacji. Od czerwca 2006 roku jest Wiceprezesem Zarządu Comarch SA. Pełni też funkcję Prezesa Zarządu Comarch Sofware AG.

SoftM jest producentem oprogramowania oraz integratorem systemów informatycznych, posiadającym 2 procent udziału w niemieckim rynku ERP. Grupa SoftM zatrudnia blisko 420 osób i prowadzi działalność w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Czechach i Polsce, dostarczając usługi i rozwiązania informatyczne dla ponad 4000 klientów.

Comarch Software AG jest posiadaczem 5 241 777 akcji spółki SoftM Software und Beratung AG, które stanowią 80,89 procent w jej kapitale zakładowym. Akcje te uprawniają do 5 241 777 głosów, czyli 80,89 procent na walnym zgromadzeniu spółki.

Comarch SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.