Portal Estemedia.pl patronem medialnym konkursu Newsweek / KOBIETA – Portal PR - 24PR
Portal Estemedia.pl patronem medialnym konkursu Newsweek / KOBIETA

01.06.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

25 maja 2009 r. Newsweek Polska na łamach miesięcznego dodatku KOBIETA rozpoczął konkurs „Świadoma Uroda”. Partnerem medialnym konkursu jest portal poświęcony medycynie estetycznej Estemedia.pl.

Konkurs „Świadoma Uroda” został zainicjowany przy współpracy magazynu Newsweek Polska z firmą Q-Med. Dedykowany jest kobietom – matkom w różnym wieku, które chciałyby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa i wygrać przy tej okazji luksusowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Na łamach portalu Estemedia.pl opublikowane zostały wszelkie informacje szczegółowe nt. konkursu „Świadoma Uroda”. Zorganizowany został także dodatkowy konkurs na forum Portalu mający na celu zwiększenie zainteresowania akcją.

Konkurs „Świadoma Uroda” jest elementem szerszej akcji edukacyjnej „Świadome Piękno” zainicjowanej przez szwedzką firmę biotechnologiczną Q-Med.

Portal www.estemedia.pl jest pierwszym w Polsce medium internetowym, poświęconym w całości medycynie estetycznej. Wystartowaliśmy pod koniec września 2008 roku konferencją prasową otwierającą VIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej w Hotelu Hilton w Warszawie. Portal www.estemedia.pl proponuje zarówno pacjentom jak i dziennikarzom wiedzę, nad którą kontrolę merytoryczną sprawują świadomi lekarze medycyny estetycznej. Partnerem Naukowym portalu od samego początku jest Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej PTL.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.