POS Media Poland wzmacnia swój zespół – Portal PR - 24PR
POS Media Poland wzmacnia swój zespół

10.06.2009 Kategoria: Reklama. Autor: infopr

postmediaWraz z początkiem czerwca do zespołu POS Media Poland, lidera w branży reklamy In-store dołączyła Elżbieta Krajewska, która objęła stanowisko Sales Managera.

POS Media Poland jest jednym z siedmiu oddziałów międzynarodowej grupy mediowej – POS Media Europe, która od ponad 11 lat koncentruje swą działalność przede wszystkim na rynku reklamy Point Of Sales. Międzynarodowy charakter grupy POS Media nie tylko umożliwia kompleksową obsługę klientów zainteresowanych reklamą na wielu rynkach, ale także pozwola na dopasowanie rozwiązań do ich indywidualnych potrzeb.

Elżbieta Krajewska, absolwentka ekonomii, była wcześniej związana między innymi z AGORĄ S.A. oraz Gazetą Wyborczą, gdzie zajmowała stanowisko Account Managera. Jej pasją jest Skandynawia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.