Reklama w nietypowym miejscu? – Portal PR - 24PR
Reklama w nietypowym miejscu?

29.06.2009 Kategoria: Reklama. Autor: infopr

torkWolną powierzchnię reklamową, posiadają nowoczesne wysokiej jakości dozowniki do serwetek dla gastronomii Tork. Producent proponuje swoim klientom wykorzystanie tego unikalnego nośnika marketingowego, który może przyczynić się do wzrostu sprzedaży produktów lub zwiększenia przychodów dzięki wynajęciu powierzchni innym inwestorom.

Wolna powierzchnia reklamowa znajduje się na trzech rodzajach dyspenserów: pionowych, przeznaczonych do postawienia na ladzie oraz na stoliku.

 

Tork to wiodąca na rynku europejskim marka artykułów higienicznych oraz związanych

z nimi programów dla biur, zakładów przemysłowych, ośrodków służby zdrowia, hoteli, restauracji, cateringu i innych tego typu miejsc pracy. Produkty i programy marki Tork oferowane są przez dział Away From Home (AFH) Tissue, będącym częścią szwedzkiej Grupy SCA. W celu uzyskania dodatkowych informacji o Tork Interfold zachęcamy do odwiedzenia strony www.tork.pl

Biuro prasowe:
On Board Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.