Rodzinna zabawa z AMPsign – Portal PR - 24PR
Rodzinna zabawa z AMPsign

04.06.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: infopr

ampsignOryginalne dekoracje ścienne to przede wszystkim zabawa rodziców ze swoim dzieckiem. To także szansa dla rodziców na nawiązanie lepszego kontaktu, a dla dziecka możliwość wpłynięcia na wystrój swojego pokoju.

Pokój dziecka to bardzo ważna przestrzeń w mieszkaniu. Często bawimy się w nim z naszą pociechą, czytamy bajki na dobranoc i spędzamy większą część wolnego czasu. Można nawet powiedzieć, że w okresie przedszkolnym pokój jest „żywy” przez cały dzień. W związku z tym odpowiednia aranżacja wnętrza pokoju ma bardzo duże znaczenie w samopoczuciu dziecka. Mebel z dużą ilością regałów, półek na których znajdować będą się książki sprawi, że nasze dziecko będzie chętniej zabierać się do czytania. Krzesło i stół powinno być dostosowywane do zmieniającego się wzrostu, czyli najlepiej wyposażyć pokój w krzesło z regulowaną wysokością. Łóżko podobnie jak krzesło i stół musi być dostosowywane do zmieniającego się wzrostu dziecka.

Nie zapominajmy jak ważnym elementem aranżacyjnym w pokoju są ściany. W coraz większej ilości pokojów dziecięcych tapety zaczynają być zastępowane przez naklejki ścienne. Przemawia za tym kilka względów. Oryginalne dekoracje ścienne stanowią ważny element w rozwoju wyobraźni u dziecka, a dla samych rodziców mogą być pomocą w wymyślaniu opowieści do snu. „Wspólne naklejanie wzorów na ścianę to wspaniała zabawa dla rodziców, a przede wszystkim dla dziecka i szansa na nawiązanie lepszego kontaktu z naszym dzieckiem” – twierdzi Aurelia Sobkowiak, właścicielka firmy AMPsign zajmującej się projektowaniem i produkcją naklejek ściennych.
Dekoracje ścienne mogą składać się z wielu kolorowych elementów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to dziecko zdecydowało co chciałoby umieścić na swojej ścianie. Może to być wspomnienie z niedzielnego spaceru, wyprawy na łąkę lub do lasu. A może lot balonem? Budowanie autostrady, baśniowa kraina z zamkiem i księżniczką czy też kolorowa ciuchcia jadąca przez zielone wzgórza to tylko część przykładów na ocieplenie wnętrza pokoju Twojego dziecka. Naklejki ścienne łatwo aplikuje się na ścianę i również łatwo można je ściągnąć, więc wystrój pokoju dziecka może być zmieniany w zależności od wieku i zainteresowań naszej pociechy.

„Wykonanie indywidualnego projektu, to czas jaki potrzebujemy na uszczegółowienie, sprecyzowanie oczekiwań rodziców i dzieci. Często cała rodzina uczestniczy w projektowaniu i naklejaniu, co przynosi rodzicom i dziecku dużo radości, śmiechu i zabawy” – mówi Aurelia Sobkowiak. Do naklejek dołączane są instrukcje „krok po kroku” wraz z dokładnymi ilustracjami jak naklejać dekorację.

Agencja Wellington PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.