Rodzinny biznes – Portal PR - 24PR
Rodzinny biznes

03.06.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: infopr

24prTabak Grupa sp. z o.o., mająca siedzibę w Kaliszu, to firma, w której 100% udziałów posiadają jej założyciele – rodzina Strapagielów. Od dwudziestu lat firma zajmuje się hurtowym handlem tytoniem oraz wyrobami tytoniowymi.Spółka jest właścicielem przeszło 60. specjalistycznych sklepów TRAFIKA  , rozlokowanych w centralnej i zachodniej Polsce, które prowadzą handel wyrobami tytoniowymi oraz kawą i herbatą.

Półtora miliona w 90 dni
W marcu 2009 roku rozpoczęła działalność hurtownia internetowa , której oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych. Zamówiony w sklepie towar dostarczany jest przez kurierów na terenie całej Polski.

Blisko 1000,00 zł wynosi przeciętna wartość zamówienia złożonego w hurtowni internetowej www.skleptytoniowy.pl,  uruchomionej 2 marca 2009 roku przez Tabak Grupa sp. z o.o. Dotychczasowy obrót przekroczył półtora mln zł.
Codziennie na stronie jest ponad dwa tysiące odwiedzin. Średni czas pobytu klienta wynosi przeszło 8 minut. Liczba odsłon strony od początku marca sięga już 2 milionów. Trzy czwarte odwiedzających to nowi użytkowników.
Potencjalni klienci po wejściu na stronę mogą także porozmawiać bezpłatnie z konsultantem dzięki nowoczesnej technologii VoiceLink. Umożliwia to umieszczona na stronie ikony, której kliknięcie daje natychmiastowe połączenie głosowe.
Zamówiony towar dostarczany jest do klientów przez firmy kurierskie.

CN Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.